Jump to content

Pumpkin & Shunty - Woland edition


Woland

Preporučeni Komentari

Woland pa ti si baš vredan u zadnje vreme. Moram da priznam da je kutija prva liga. Za elektro otpad što si ugurao unutra se ne razumem al verujem na reč. Ribica, Bundevica, Sonido OB-ić, Lampucerica... Lepo boga mi.

 

Ima još jedna kutija. Ćami ćekajući. I biće još jedna posle. I jedna posle nje. I policu ću da uradim (to bih zaista mogao brzo). A, ni ja se ništa ne razumem u elektroniku, ali srećom da ovde ima i onih koji se razumeju :)

 

 

fatamorgana :D

 

Mis'iš Fata Morganova? :)

 

Nego, kako se radi blind test zvučnjaka? Ono 1 na 1 (u stvari 2 na 2 :) ). Ako se turi čador na zvučnjake, ne valja - slabo će da se čuje (možda bi zar bio rešenje...). Ako stavimo ruke na oči - Gagi će da viri :) Ako povadimo oči čarne, to će biti brutalno, ali efikasno i posvećenički  :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 58
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

GGGGggg kad obnevidi od popale ......... njemu nikakve blindochale ne trebaju

 

a sam Bog nam je svedok kako se lako popali ......... ( valjda mu je Mika jedini pandan na ovim prostorima)

 

:hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

heh, tko me ne zna zaista bi me rado zaobisao, ALI... NECE moci, nece, sala mi! `odma da vam saopstim da cu da vam malo kasnije saopstim kriterijume odlucivanja zvucnika koji ce mi prijati za poklon :D

 

popaliti se nije lako i ne moze to bas svako - izabrane takve majka Srbija moze vrlo lepo da iskoristi u slucaju psiholoskog rata - slamamo i najspremnije na borbu lakim izdahom petunijinoga polena - drugim recima kopriva nam je u krvi :unbelieveble:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

GGGGggg kad obnevidi od popale ......... njemu nikakve blindochale ne trebaju a sam Bog nam je svedok kako se lako popali ......... ( valjda mu je Mika jedini pandan na ovim prostorima)  :hihihihi:

:matrix002: zanimljivo da sve tvoje sprave pocinju sa B .  Brynhildr, Babel, Bundeva  BBBbbblindochale ..... :hihihihi:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...