Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Pala mi je možda jedna glupost na pamet, ali tko zna - možda i nije glupo?
Ovi hladnjaci su obojani. Mislim da je to nekakva uljana boja, ali nisam sigura. Pomalo se i ljušti po rubovima.
E sad, što je moj "Mirko S. Kojotovski" um smislio? Hoće li ulje za kočnice, odnosno UK2 oštetiti aluminij? Koliko sam do sad imao iskustva, bez greške skida svaku boju, ali je li agresivno za Al?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Baš sam pročitao PP i tamo ponovio pitanje za UK2 ulje. Ako nije agresivno prema Al onda bi to moglo biti totalno neekološko, ali učinkovito rješenje.
Znam da skida boju, lak, primer, pa čak i tanji kit na autu do golog lima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stein zna kako

 

Da si mi rekao prije ne bih mu auto nazvao "prevrtač". :hihihihi:

No, možda mi oprosti. :friends:

 

peskiranje onda, garant

 

 

Nije mi na ruku jer nemam nikoga na manje od 80 kilometra za koga znam da to radi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za slučaj da će nekad nekome trebati nešto slićno da napišem što sam našao:

 

 

http://community.cartalk.com/discussion/2295678/will-brake-fluid-corrode-aluminum

 

 

 

Dakle sudeći prema ovome ulje za kočnice neće nagristi Al.
Sutra ću kapnuti malo na zadnju stranu i vidjeti događa li se išta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije "još stiglo" jer sam u fazi razmatranja, imam još malo vremena ako neko ima neki input-a dobrodošao je ;)

 

http://www.ebay.de/itm/Tannoy-DC-3000-dual-concentric-coaxial-Studio-Monitore-/321503586699?pt=DE_Lautsprecher_Martin&hash=item4adb1b698b

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što se bilo kakvih boja po aluminijumu i ikakvih primesi tiče, kad odnesem mom majstoru za eloksažu sve to nestane, a ispadne lep eloksiran aluminijum.

E sad šta on uradi da sredi to, nem pojma.

Tako da ja ne bijem glavu, samo odnesem mom majstoru za eloksažu sve to nestane, a ispadne lep eloksiran aluminijum.

:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što se bilo kakvih boja po aluminijumu i ikakvih primesi tiče, kad odnesem mom majstoru za eloksažu sve to nestane, a ispadne lep eloksiran aluminijum.

E sad šta on uradi da sredi to, nem pojma.

Tako da ja ne bijem glavu, samo odnesem mom majstoru za eloksažu sve to nestane, a ispadne lep eloksiran aluminijum.

:D

 

 

Hm....pa naravno da mi nije palo na pamet ono što normalan čovjek prvo napravi - pita onoga tko radi s alumijem za život. :buehehe:

Pitati majstora za eloksažu....pa kome to može pasti na pamet. :ok:

:friends:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...