Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Razvio sam jedan tip kućišta koji ću upotrebiti za 4 - 5 DIY radova koji su trenutno u kutijicama i kesama.Biće to Žentlmenski i Eleganci do bola, em Bahato. :oke:Nadam se do meseca maja, da makar dva meseca uživam u radovima. A onda... solarni maksimum i Apokalipsa, kažu naučenjaci i vidoviti.

Ја сам бар променио столњак :whistle2:

P.S. Moram na vreme da nabavim zalihe kokica, pa na miru to da gledam. Sigurno će se i mnogi drugi toga setiti....

Наравно, само бих Ја додао и :drink:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Juče, u nedelju, ničim izazvano crče moj dragi monitor Samsung 225bw, posle junačke borbe koja potraja ravno četri i po godine.Prikopčam rezervni monitor iz špajza i tako preguram dan, usput pretražujući po netu koji bi novi monitor da pazarim, i pronađem naravno.Jutros odem na stanovitu adresu u blizini "Arene" i stanovite cvjećarnice, pronađem malu skrivenu prodavnicu " **** Comp " .Pazarim LG LED IPS236V PD , odličan monitor 23", 15.900din. najjeftinije u gradu, cena ovog monitora ide i do 21.200 kod nekih prodavaca.Preporučujem, svakom ko planira nabavku novog monitora.post-11-0-82348500-1324900348.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Juče, u nedelju, ničim izazvano crče moj dragi monitor Samsung 225bw, posle junačke borbe koja potraja ravno četri i po godine.Prikopčam rezervni monitor iz špajza i tako preguram dan, usput pretražujući po netu koji bi novi monitor da pazarim, i pronađem naravno.Jutros odem na stanovitu adresu u blizini "Arene" i stanovite cvjećarnice, pronađem malu skrivenu prodavnicu " **** Comp " .Pazarim LG LED IPS236V PD , odličan monitor 23", 15.900din. najjeftinije u gradu, cena ovog monitora ide i do 21.200 kod nekih prodavaca.Preporučujem, svakom ko planira nabavku novog monitora.post-11-0-82348500-1324900348.jpg

:computerguy::oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kod mene je radio 20 časova dnevno.I dalje daje sliku, ali je kao bihromatska crno-tamnoplava.Možda bi mogao i da se popravi?

Nemoj da ga bacaš. I meni je pre mesec-dva otkazao 226BW, ali su ga u servisupopravili za par dana i evo ga radi ko nov. Koštalo nekih 2.500 din.Odnesi ga ovde,.... http://www.kimtecser....aspx?tabid=395
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nisam izdržao. Za 2500 (sa prevozom) bio je, kako aunubis reče, no-brainer. Pa, makar kao standard-converter...

Taman posle jutrošnjeg davanja krvi za prijatelja, došao je kao odmor...

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...