Jump to content

Daudio hibrid


Daudio

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 200
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Koliko si platio perforaciju lima koji ide gore kao poklopac i gde , ako nije tajna?

Лимове

400х200х2мм 2 комада

300х190мм х3мм 1 комад

440х200х3мм 1 комад,

њихови лимови са резањем и обрадом

са перфорацијом и пластификацијом 4000рсд фирма 5Мк.

Како су ми погрешно избушили таблу 440х200, донели ми другу на врата без накнаде.

 

Са њима сам увек имао добру сарадњу и увек су ме вадили из буле,иако и они знају да погреше,али се исто тако и искупе за грешку.

Не жале труд,време и материјал.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Са њима сам увек имао добру сарадњу и увек су ме вадили из буле,иако и они знају да погреше,али се исто тако и искупе за грешку.

Не жале труд,време и материјал.

Što je (skoro) uvek mnogo značajnije or raznih drugih stvari. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Komšo, 2 stvari:

 

1) Sinulo mi - Čitajući tvoje postove, sinulo mi je da je krajnje vreme da počneš da pišeš knjigu, Ne bitno o čemu.

 

2) aaa.... gde ovde dolaze babuške ? 

 

Делови спојени у целину,

Обзиром да сам радио позајмљеном бушилицом,на тераси поред веша уз супругино зановетање-задовољан :shinymj5:

 

Postavljena slikaFotografija0067.jpgPostavljena slikaFotografija0067.jpgPostavljena slikaFotografija0070.jpgPostavljena slikaFotografija0071.jpgPostavljena slikaFotografija0072.jpgPostavljena slikaFotografija0073.jpg

 

Postavljena slikaFotografija0067.jpgPostavljena slikaFotografija0068.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stein, gornja ploča je AL ili metal? Plastifikacija?

Zarad uštede u novcu i dobitka na čvrstini, gornja, donja i zadnja ploča (i pride dve manje "kompezacione" između hladnjaka i prednje ploče) su izvedene od 1.5mm čeličnog lima rezanog na laseru a potom plastificirano crnom mat, strukturnom - gradacija fina (vodena) šmirgla:

 

post-13-0-92842000-1386488093_thumb.jpg post-13-0-36076700-1386488312_thumb.jpg

 

I pored toga što je boja mat, ima određenu količinu refleksije - evo detalj gde se vidi blaga refleksija:

 

post-13-0-68291800-1386488368_thumb.jpg

 

... nadam se da niko ovo moje postovanje ne shvata kao trolovanje ili hijack teme - nipošto to ne bih želeo tako da se shvati niti to pokušavam, niti želim - bilo mi krajnje simpatično videti slične/iste (?) hladnjake koje i ja imam na mom pojačalu povezane sličnim metodom :)

Ako je to inspirisano mojim radom, veoma mi je drago zbog toga, ako nije, onda još više - znači da ne razmišljam totalno pogrešno i bezveze...

 

Daudio, samo napred! Meni se jako dopada!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zarad uštede u novcu i dobitka na čvrstini, gornja, donja i zadnja ploča (i pride dve manje "kompezacione" između hladnjaka i prednje ploče) su izvedene od 1.5mm čeličnog lima rezanog na laseru a potom plastificirano crnom mat, strukturnom - gradacija fina (vodena) šmirgla:

 

Postavljena slikaC2_mont_07.JPG Postavljena slikaC2_mont_07_a.JPG

 

I pored toga što je boja mat, ima određenu količinu refleksije - evo detalj gde se vidi blaga refleksija:

 

Postavljena slika_detalj.JPG

 

... nadam se da niko ovo moje postovanje ne shvata kao trolovanje ili hijack teme - nipošto to ne bih želeo tako da se shvati niti to pokušavam, niti želim - bilo mi krajnje simpatično videti slične/iste (?) hladnjake koje i ja imam na mom pojačalu povezane sličnim metodom :)

Ako je to inspirisano mojim radom, veoma mi je drago zbog toga, ako nije, onda još više - znači da ne razmišljam totalno pogrešno i bezveze...

 

Daudio, samo napred! Meni se jako dopada!

 

Profi rad, skroz.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Profi rad, skroz.

 

...naspram tvojih uradaka, čista amaterska fušeracija :) - pričam o svom uradku - naravno... Ali hvala - puno znači kad dolazi od nekoga ko to radi, ako ne savršeno, onda najbliže tome :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zarad uštede u novcu i dobitka na čvrstini

... nadam se da niko ovo moje postovanje ne shvata kao trolovanje ili hijack teme - nipošto to ne bih želeo tako da se shvati niti to pokušavam, niti želim - bilo mi krajnje simpatično videti slične/iste (?) hladnjake koje i ja imam na mom pojačalu povezane sličnim metodom :)

Ako je to inspirisano mojim radom, veoma mi je drago zbog toga, ako nije, onda još više - znači da ne razmišljam totalno pogrešno i bezveze...

 

Daudio, samo napred! Meni se jako dopada!

 

:shinymj5:

 

Моји хладњаци ће остати у боји алуминијума,

Размишљао сам како све то спојити а очувати чврстину,

Сагледао шта имам од алата и простора за рад

 

Ово је некако само по себи испало изнуђено решење.

 

Мада, морам признати,да ми помало ласка кад је некоме слично оно што је рађено у радионици,односно радио човек који се бави обрадом метала и оно што је производ мојих болних леђа савијених над комадом који се буши фиксиран ногом о под и све из руке без стеге ....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Мада, морам признати,да ми помало ласка кад је некоме слично оно што је рађено у радионици,односно радио човек који се бави обрадом метала и оно што је производ мојих болних леђа савијених над комадом који се буши фиксиран ногом о под и све из руке без стеге ....

 

Pa... ako ćemo tako, u radionici je samo isečen i zavaren aluminijumski okvir (za dole i gore) od al cevi 15x15x2mm a rupe i navoji su bušeni kod kuće, ručna bušilica, ručna ureznica (ponegde i mašinska u accu bušilici) - tako da... i moje je je isto tako kućni diy, vreme u firmi je previše dragoceno/skupo da se tamo radi lična zezancija - posebno ako se može uraditi i kod kuće jednako dobro :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Зато су кутије и сличне :wink2:

Komšo, 2 stvari:1) Sinulo mi - Čitajući tvoje postove, sinulo mi je da je krajnje vreme da počneš da pišeš knjigu, Ne bitno o čemu.2) aaa.... gde ovde dolaze babuške ?

Писање књига остављам за пензију,Бабушке ? Оне чекају ултимативни амп,рецимо ако то подмладак пожели..Распремај подрум :shinymj5:

gde se mogu nabaviti takvi hladnjaci?

Мени даривао Штајн ,сад одакле њему нисам упознат.нисам гледо декларацију производа
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...