Jump to content

Supra Ply 3.4/s masa na pojacalo


ninja

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 37
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ja obicno posle promjena u sistemu prvo, posle par sati razne muzike, poslysam ATD i to obicno navece, kasnije, sto kasnije to bolje. Sada mi se pojavilo masa detalja, pre sam nesto naslucivao sada su jasniji, vrlo jasno poziciono definisani. Cini mi se ii da je trodimenzionalitet markantno jasniji, specijalno na tom albumu. Rodrigo y Gabriela me je isto prijatno iznenadio sa novom svjezinom i par dijelova koje pre nisam cuo ....

... ne mogu da vjerujem da ja ovo pisem :notthinking:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedan od prikazivača istog (koji nisam imao prilike ni da vidim, da ne bi bilo nedoumica) je napisao:Prijatno me iznenađuje ovakvo poklapanje...[/font]

Ja jos nisam dosao/prosao 10 sati slusanja, djeca sada spavaju i muzika je ugasena. Sutra prelazim magicnu granicu :wild: ... moze li biti bolje :scratch_head: ... nikada nisam vjerovao u "usvirivanje" kablova :angel0:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da skocim sam sebi u grlo, zvucni benefit je vrlo pozitivan :whiteflag: ... na mojim "standardnim" pjesmama sam puno jasnije cuo neke stvari koje sam pre samo naslucivao. :respect: ... e sad, je li to do kabla ili sirma nemam pojma, ali nije ni vazno. :drink:.... sad ce first da me izgrdi :wavecry:

Taman posla, ima na ovom forumu jedan dežurni koji je zadužen za grdnju oko kablova.... :hot:

Ja obicno posle promjena u sistemu prvo, posle par sati razne muzike, poslysam ATD i to obicno navece, kasnije, sto kasnije to bolje. Sada mi se pojavilo masa detalja, pre sam nesto naslucivao sada su jasniji, vrlo jasno poziciono definisani. Cini mi se ii da je trodimenzionalitet markantno jasniji, specijalno na tom albumu. Rodrigo y Gabriela me je isto prijatno iznenadio sa novom svjezinom i par dijelova koje pre nisam cuo ....

... ne mogu da vjerujem da ja ovo pisem :notthinking:

...a tek posle ovakvog pisanja o kablovima, mogao bi da ti u status zvekne i neko upozorenje, ili ćeš u najboljem slučaju morati da uzmeš knjigu u šake. :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

... knjigu u šake. :buehehe:

Niposto !Knjige da se spale i da se stampaju samo propagandni materijali/magazini ; iz svih skola i univerziteta da se proteraju nastavnici i njihov posao da preuzmu trgovci/marketing menadzeri i eto srece...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Taman posla, ima na ovom forumu jedan dežurni koji je zadužen za grdnju oko kablova.... :hot:...a tek posle ovakvog pisanja o kablovima, mogao bi da ti u status zvekne i neko upozorenje, ili ćeš u najboljem slučaju morati da uzmeš knjigu u šake. :buehehe:

Nemam ja problema sa tim, dovoljno sam odrastao da se ne obazirem a moje usi su meni referentni aparat kojima moram da vjerujem, htjeo ili ne :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...