Jump to content

Supra Ply 3.4/s masa na pojacalo


ninja

Preporučeni Komentari

Imam vec par godina kod kuce pomenuti kabal za zvucnike pa sam odlucio da ga prikopcam. Kabal je sa sirmom i preporucuje se da se sirm sa strane pojacala prikaci na masu pojacala.

Posto ja nemam na mome snagasu neki odvojen namjenski vijak za masu pitam se da li ja to mogu slobodno spojiti na neki vijak od sasije? Moze li to biti ikakav problem?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 37
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

0L dobijem.

Probao i sa prekidacom na 200, 2K, 20K, 200K, 2M i 20M ohma.

Isto dobijem i izmedju crvenog i sasijom i izmedju crvenog-crnog.

Mulitimeter je neki TES 2730.

Poslao sam i mail Victoru i on mi je upravo odgovorio ali nisam nista sigurniji posle njegovoh maila.

I presume it is safe to connect it to one of the chassis screws, but each

channel's signal ground is totally separate from it, which, I think, should

not be a problem. The chassis is connected to the power line safety ground.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izmedju "pipalica" dobijem 0.2 ohma.OK, ja prikopcavam sutra kad stavim viljuske.Ovako kao laiku, mislio bih da nista ne moze biti posto je taj metalni shirm spojen samo sa jedne strane (na sasiju) a sa druge nije spojen ni na sta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da skocim sam sebi u grlo, zvucni benefit je vrlo pozitivan :whiteflag: ... na mojim "standardnim" pjesmama sam puno jasnije cuo neke stvari koje sam pre samo naslucivao. :respect: ... e sad, je li to do kabla ili sirma nemam pojma, ali nije ni vazno. :drink:.... sad ce first da me izgrdi :wavecry:... bojim se samo da ne postanem kabloman :wink2: ... sreca pa je ova Supra zdrava za novcanik :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da skocim sam sebi u grlo, zvucni benefit je vrlo pozitivan :whiteflag: ... na mojim "standardnim" pjesmama sam puno jasnije cuo neke stvari koje sam pre samo naslucivao. :respect: ... e sad, je li to do kabla ili sirma nemam pojma, ali nije ni vazno. :drink:.... sad ce first da me izgrdi :wavecry:

... bojim se samo da ne postanem kabloman :wink2: ... sreca pa je ova Supra zdrava za novcanik :oke:

Jedan od prikazivača istog (koji nisam imao prilike ni da vidim, da ne bi bilo nedoumica) je napisao:

Quite surprisingly the Ply 3.4 S has needed a longer than usual break-in time. After the first day of extensive listening it sounded pretty bad. So I've noticed it needs AT LEAST 10 hours of continuos listening before giving the max of its performance.

Trust me, the difference is outstanding.

Prijatno me iznenađuje ovakvo poklapanje...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...