Jump to content

SLCF


Nesic

Preporučeni Komentari

Ma to stoji, nego necu da se zaludjujem ako nema potrebe. Cisto da znamo ili moze LM ili ne kao CCS preko 300mA. Ako Nesic nije nista odstupao od tvoje seme a i ti nisi nista menjao znaci LM moze. Ipak je Daudio grejao lampe sa mnogo vise od 300mA pa je kod njega LM brljao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

BN - imas li LM317 u fioci ?

 

ako imas - probaj , pa onda razmisljaj da li da menjas

 

BC + BD i par otpora ti isto cine CCS

 

ja stavim 317 ili zlatnu snalu ili bilo sta , samo da nemam petljancija sa nabavkom

 

ono sto je vredno petljancije sa nabavkom je unobtanium , a CCS ne spada u to jer imas na raspolaganju 843 resenja , a bar jedno pokrivaju delovi koje imas u fioci

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja imam neku kolicinu regulatora i to LT1083, LT1084, LT1085 koje sam nabavljao za neki moj blesavi projekat koji sam otkazao tako da sada stoje u kutiji pa ako je neko zainteresovan nek se javi.  Cena bi bila polovina od zvanicne.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 years later...

aha, to sad svira kod mene i ja priču oko line stepena završio. pogotovo što mi je trebao 1x gain za amp koji ima velko pojačanje. mnogo mi se sviđa kako radi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 months later...

Od nedelje, ali od ove pre neki dan :)

 

Evo šta se izrodilo zadnjih dana, a krenulo laganom prepiskom sa bokiooo7. Malo mi se i crtalo, iskreno.

 

557d395.png

 

Jedan trafo sa 4 sekundara i mir. Može i taster sklop i sve bude full:

 

184d90b.png

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dohvatio sam se ove teme prije par dana  jer mi je sve ovo izgledalo super, usput pitah Nesica kako je zadovoljan i covjek mi nacrta komplet plocicu. Javno mu hvala, kao i Zen Modu jer se potrudio da mi objasni pojedinosti vezane za ovaj projekat. 

 

Cekam Nesica od nedelje pa sklapam polako. :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...