Jump to content

GIGAWORK LM-DAC3 - DAC za pocetnike


 krvimozak

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 172
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Sutra cu u office-u da pogledam tacno sta je to bilo, pa cu da ti napisem P.P. ako te bas zanima.

e mene zanima, hocu jaznam da si cuo gomilu dac-ova, bas me zanima taj lam...lam...ne mogu ni ime da mu izgovorim :buehehe: sa lampama na izlazuozbiljno, mozes i ovde na napises, sto da ne?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Isprobavaj kad već možeš, ovaj sivi ti je tu taman negde... neutralan da kažemo,ali ako hoćeš malo svetliji zvuk onda ubodi beli USB, ili crni za malo tamniji zvučni karakter.... :buehehe:

Axa........Dakle boja kabla odredjuje boju zvuka.........E to jos nisam znao.Hvala na info.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

poslacu ti broj ziro racuna da se iskupis sto krades anubisu fore

E,... samo obavezno upisi i poziv na broj, da se pare slucajno ne zagube negde.

Axa........Dakle boja kabla odredjuje boju zvuka.........E to jos nisam znao.

Znas ono,... covek se uci dok je ziv.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

gresis, sinko, mnogo gresis..... i first je odustao od kupovine DAC-a u toj cenovnoj klasi.... :whistle2:

Neće on to uraditi ni u najluđim snovima, budi bez brige........ali kad već komentarišemo koliko vredi potrošiti na odgovarajući DAC, opet sam se setio jednog nezaboravnog sistema koji sam slušao predve godine, a koji je zvučno nadmašio sve ono što sam do tada, a i do sada imao prilike da čujem. Po mom mišljenju najbolji zvuk u odnosu na bilokoju konfiguraciju i u odnosu na bilo koju cenovnu klasu. Sistem nije jeftin, nešto manje od 50 K €, ali nije ni skup ako se prisetimo šta sve postoji.E, u tom sistemu je radio DAC koji u maloprodaji košta oko 1100€, pa sad ti razmisli šta su prioriteti za dostizanje vrhunskog zvuka....Jedino što sam fasciniran takvim rezultatima, potpuno zaboravio da pitam konstruktora da li je DAC tjunovan,... verovatno jeste, ali ko će znati.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E, u tom sistemu je radio DAC koji u maloprodaji košta oko 1100€, pa sad ti razmisli šta su prioriteti za dostizanje vrhunskog zvuka....Jedino što sam fasciniran takvim rezultatima, potpuno zaboravio da pitam konstruktora da li je DAC tjunovan,... verovatno jeste, ali ko će znati.

O kojem DAC-u je reč?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Hari , gde si nabavio ovaj cs4398 DAC i pošto?Da li si raspoložen za clash DACova? Ja prilažem SONY MD 920QS, Lampuceru ( sa GBa) i Audio Alchemy DAC in the Box ( blago tweakovan sa OPA2111)

Posle clash-a detaljan izveštaj
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da li si raspoložen za clash DACova? Ja prilažem SONY MD 920QS, Lampuceru ( sa GBa) i Audio Alchemy DAC in the Box ( blago tweakovan sa OPA2111)

Pa ti imas lampuceru?A cutis cutis... :whistle2:

Hari , gde si nabavio ovaj cs4398 DAC i pošto?

Pise na pocetku, prati malo radnju fabule...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ti imas lampuceru?A cutis cutis... :whistle2:

Ne ćutim, vidiš da kazujem. I nemam ga ja. nabavio sam samo da poslušam. ništa ne reče, kad će ih slušamo.

Pise na pocetku, prati malo radnju fabule...

Pa sad me teraš da čitam 4 strane. Ne moga li da napišeš? :hot:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...