Jump to content

12b4a preamp dual mono


bassivus

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 24
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

  • 2 nedelje kasnije...

Uh! Tek sad videh ovu temu!Dizajn je ludilo! Prelepo izgleda...Cestitam kolegi bassivus-u! :oke:P.S. Ovo me podseti na ono: "Joj, sto bih ja nju posedovao!". :buehehe:P.P.S. Bila bi interesantna koja rec gde i kako se uspelo upriliciti takvo kuciste... :L3000:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čestitam od srca! Zaista jedinstveno! Na prvi pogled mi je izgledalo čudno - neobično to što je prednja ploča zakošena, ali kada sam slikice pogledao još koji put u glavi mi je sazrelo da je ovo što je na slikama prikazano PRELEPO. Nadam se da ćeš uživati i u njegovoj svirci isto onoliko koliko mi gledaoci uživamo dok gledamo galeriju slika.

Jedno pitanjce u vezi dizajna: od čega je "drvenarija"? Masiv ili neki furnirani/farbani pločasti materijal? Kojeg porekla su dubmići?

Pardon, čitam da je u pitanju drvo javorovo i abonosovina ... zar ne ...

I još ono najvažnije: da li si ga upoređivao sa nekim drugim preampima i kojim? Kakvi su uticsi? U kakvom sistemu će svirati ubuduće?

Izmenjeno od Andrija
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad tek videh postove... nešto je praćenje teme zaribalo... ne izveštava me uopšte...

Hvala na pohvalama! Iako najviše prija sesti i uživati u njegovom zvuku , naravno prija čuti ovakve pohvale za preamp :D

...

P.P.S.

Bila bi interesantna koja rec gde i kako se uspelo upriliciti takvo kuciste... :L3000:

Kutija skroz moj design i nacrt a poručeno od 5mk iz brasine. Natur alu krugovi za cevke poručeni iz http://www.vt4c.com pa modifikovani

Čestitam od srca! Zaista jedinstveno! Na prvi pogled mi je izgledalo čudno - neobično to što je prednja ploča zakošena, ali kada sam slikice pogledao još koji put u glavi mi je sazrelo da je ovo što je na slikama prikazano PRELEPO. Nadam se da ćeš uživati i u njegovoj svirci isto onoliko koliko mi gledaoci uživamo dok gledamo galeriju slika.

Jedno pitanjce u vezi dizajna: od čega je "drvenarija"? Masiv ili neki furnirani/farbani pločasti materijal? Kojeg porekla su dubmići?

Pardon, čitam da je u pitanju drvo javorovo i abonosovina ... zar ne ...

I još ono najvažnije: da li si ga upoređivao sa nekim drugim preampima i kojim? Kakvi su uticsi? U kakvom sistemu će svirati ubuduće?

Drvo je Javor , dugme za paljenje Ebonos a potovi alu... Samo na kratko je bio upoređen sa nekim modifikovanim Danielaudio cevnim preampom koji je zvučao svetlije ali neuporedivo dvodimenzionalnije... Trenutno preamp tera moje Aleph A30 monoblokove. Izvor mi je komp sa musilend digi out spdif karticom/Pioneer CD modifikovan u samo transport, AyaII/ Buffalo II dacovi. Kutije su moj najstariji DIY poduhvat : Focal kit koji će po svemu sudeći biti zamenjen sa DTQWT koji planiram za sledeći projekat

Ha ha, Ivy razbijash :wink2:

A na cemu ti to stoji pre? :hot:

Preamp stoji na mojoj DIY poličici :Dhttps://picasaweb.go...61501873/Polica
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...