Jump to content

Windows 8


Mikorist

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 92
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Od kraja januara ili početka februara koristim Preview verziju 10ke. Instalirana da se proba i ostala. Phenom II X2 545 sa 2 gb rama. Za današnje uslove slabo. Jedino iTune mi nije u početku hteo da radi. Priznajem da sam prestao da maltretiram kompjuter, sve što nađem instaliram da probam.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

izgleda da je svima stigla ova glupa notifikacija za win 10, i ovim legalistima i nama piratima...

aj ovi drugi da mi odgovore kako da uklonim ovu glupost da mi se ne pokazuje? Hvala

1. Ne pripadam ijednoj od ponuđenih group-a ali verujem da smem da Vam ponudim odgovor.

2. To nije „glupost“ to je nešto što ste dodali svojem install-u.

3. http://microsoft-news.com/how-to-remove-windows-10-upgrade-notification-on-windows-7-and-windows-8/

4. Ima i drugih načina ali to već izlazi iz topic-a ovog thread-a... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

post-103-0-45636100-1433704390_thumb.jpg

 

skinuta glupost.

 

Znam da je install neki, samo je bilo pitanje koji. Koliko vidim update je bio 20 maja, tada mi nista nije pokazivalo. Od kraja meseca sam bio odsutan i tek danas upalio komp. Uvek imam naviku sam da uradim update, kad ono notifikacija,...Vec je bila i ceka :)

Glupost, da glupost,...da ne ulazimo u neka objasnjenja i rasprave,...naucio sam da radim i zaradim, platim kad mi nesto urade, ili ono drugo u ovoj zemlji a to su otimacine. Jedino ovaj soft ne placam i da mi stoji u taskbar nesto da mi prica kako cu da dobijem besplatno. Hvala ali ne hvala. Ne verujem u to. Taskbar za druge stvari koje treba da budu :)

 

Inace uninstall ovog update-a radio pola sata prilikom restarta.

 

Hvala vam za nfo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa dobro, čovek lepo objasnio...rezervišite ali nemojte da instalirate dok ne vidite kako će drugi proći. to ćemo i uraditi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Međutim, dobre vesti ne prestaju ovde - Microsoft je odlučio da besplatnu nadogradnju na Windows 10 omogući čak i onim korisnicima koji nemaju licenciranu verziju operativnog sistema. Dakle, pirati će moći da nadograde svoje računare na oficijelni Windows 10 i to besplatno.

 

http://www.benchmark.rs/vesti/microsoft-piratske-windows-verzije-ce-takodje-dobiti-besplatnu-windows-10-nadogradnju-55954

 

1000-derby-duck-lr1-300x300.jpg

 

iliti kva-kva, patka...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to je stara vest

prvobitno to i jeste bila ideja, ali su verovatno zbog onih koji imaju legalne os promenili mišljenje

lićno mislim da je ta promena mišljenja glupa jer zarada od home verzija je mizerna

glavna lova ms-u kaplje od firmi i velikih korporacija

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Točno, Crni!
Minorne su im zarade od Home OS-a.
Microsoftu odgovara stanje sa ilegalnim softwareom. Radi njega je Win najpoznatiji i najrašireniji OS i to je dobar marketing. Radi svoje rasprostranjenosti je postao obavezan za svakog programera ili developera bilo kakve aplikacije i kad tako sagledamo jasno je da dok dobro zarađuju na pravnim osobama oni istovremeno dozvoljavaju kopiranje istih programa na crno. Tako su postali sveprisutni i nezaobilazni.....odnosno, postali su monopolisti po izboru potrošača i nemaju namjeru izgubiti taj status.
 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Upravo to kažem... Zašto ima toliko "besplatnih" windowsa po torentima, aktivatora, crackova itd? Čak m ne čudi i da su sami crackovi uploadovani od strane ljudi iz Microsofta. Zašto? Zato što ćeš se bato toliko kući navići na Windows, da kada dođeš u firmu ima da bleneš u Linux, Mac OS i sve živo da će gazda da mora da stavi Windows. A za firme "stavljanje" windowsa košta, jer začas naleti kontrola, dobar dan, dobar dan, jel možemo da proverimo vaš softver mi malo, začas ćemo, nećemo vam oduzimati mnogo vremena... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...