Jump to content

U Zenovanju...


stein

Preporučeni Komentari

Eto, danaske smo po drugi, sada već jubilarni drugi put bili u Zenovanju. Malkice smo se izrečili da uštedimo pokoji impuls iliti minut besplatne tarife u istoj mreži, a istovremeno, kao u starim pričama, predstavnik severne regije je domaćinu doneo u poklon svakojakih ničemdobrih drangulija, a za kaznu, proporcionalno istu količinu korisnih drangulija pokupih i donesoh u brlog. Ima jedna slika, ali sam smoren da se sada petljam sa time. U svakom slučaju, iz konverzacije se dosta pametnog izvuklo, manje sam glup nego juče, a nadam se gluplji nego sutra. Doneo sam svog dragog Sonija kući, popravljenog, a i još koješta, što će sve od ovakve alapače-hiperlaprdalne, vremenom da se sazna... :Viannen_loungelizard: Meni bilo super, a ako sledeći put niko ne bude podigao slušalicu i iznenada pogasi svetla po kući i zavuče zavese kada mu se pojavim na kapiji, onda znam da zadovoljstvo u druženju nije obostrano :buehehe:BTW, ima Zen nek Sony CD plejer koji svira sa CD pločama koje traju oko 4 sata... :scratch_head: A i neki HighEnd amp koji ga nagovaram da proda... :character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 109
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Eto, danaske smo po drugi, sada već jubilarni drugi put bili u Zenovanju....

Ja dvaput čitam i svaki put umesto "jubilarni" čitam "u ljubljani" pa mi ništa nije jasno... :buehehe:

Moram da promenim dioptriju... ili mozak... :blackeye:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...što će sve od ovakve alapače-hiperlaprdalne, vremenom da se sazna... :Viannen_loungelizard:

:buehehe: Za ovakve slučajeve je Alzheimer jedini lijek! :buehehe::drinks:

BTW, ima Zen nek Sony CD plejer koji svira sa CD pločama koje traju oko 4 sata... :scratch_head:

U nas u Njemački se oto zove empedraj! :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja dvaput čitam i svaki put umesto "jubilarni" čitam "u ljubljani" pa mi ništa nije jasno... :buehehe: Moram da promenim dioptriju... ili mozak... :blackeye:

:buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E, neka onda Alzheimer sačeka dok mi ne objasniš! :sarcastic_hand:

Zen tako vešto menja CD ploče da sam posle četiri sata bio totalno izgubljen u vremenu. Obično kada se menja ploča, prošlo je bar pola sata a možda i ceo sat. Uopšte nisam primetio kada je to činio. Odlika velikih majstora iluzionizma... (pssst: ne vole kad ih se zove čarobnjacima...) :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zen tako vešto menja CD ploče da sam posle četiri sata bio totalno izgubljen u vremenu. Obično kada se menja ploča, prošlo je bar pola sata a možda i ceo sat. Uopšte nisam primetio kada je to činio. Odlika velikih majstora iluzionizma... (pssst: ne vole kad ih se zove čarobnjacima...) :rofl:

A tako! Nema šta, vješt je on....kažu da je Mandrak kod njega učio zanat... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemoj pričati da je Veliki Mandrak pravio bi-tricikle :scratch_head: osim što je bio Mag.

Mandrak je Lotara spasio iz ropskog odnosa u jednoj tvornici tricikala, ali se o tome malo zna i Lotar ne voli pričati....a Mandrak na takva pitanja samo napravi hipnotički pokret rukom.... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...