Jump to content

U Zenovanju...


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 109
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

ajd momci , ne minirajte mi oglas !:tongue10:

Kakav oglas? Ne vidi se ništa iz ovog kuta! :dubbio:

Dve stvari stvarno mrzim u životu: Ljude koji su netolerantni prema drugim narodima/kulturama .....:lol:

A koja je druga? Mađari? :buehehe: P.S. Mogao sam staviti bilo koju naciju! Ne insinuiram ništa nego sam samo iskoristio priliku za pošalicu. :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...Probao da uradim jednu bez telefona, ali kad čoeka stalno neko zivka...post-13-0-58343700-1308468037_thumb.jpgNa kraju sam odustao. Na svakoj slici koju sam napravio, telefon aktivan. Zato me i čudi kako i kada je uspeo da menja ploče u CD plejeru. Biće da je razgovarao mobilnim... :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Probao da uradim jednu bez telefona, ali kad čoeka stalno neko zivka...

Ma to ga Nelson stalno zivka. Radi neko novo pojačalo i zanima ga kako se biasiraju fetovi na 1 PSMA.PSMA je zaštićena jedinica količine struje od strane baby diya, pa dogovaraju uvjete korištenja... :Viannen_loungelizard::buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma to ga Nelson stalno zivka. Radi neko novo pojačalo i zanima ga kako se biasiraju fetovi na 1 PSMA.

PSMA je zaštićena jedinica količine struje od strane baby diya, pa dogovaraju uvjete korištenja... :Viannen_loungelizard:

:buehehe:

PaSsMAter ?? :lol:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

PaSsMAter ?? :lol:

Ma ne! to naš Zen ne bi nikada rekao...On je iz fine kuće... istjeran! :sarcastic_hand:

PSMA je "Poor Serbian Man Amper" i odnosi se na količiniu struje koja je proporcionalna kapacitetu 1F odnosno kapacitetu Zemlje kad tu struju u jednoj sekundi ispuca na mjesec.

Ima negdje na forumu thread i copyright. :buehehe: :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čini mi se da sam negde čitao da je 1F prosečna količina celokupnog statičkog elektriciteta na planeti.

Čini mi se da je tako nešto brljavila i ona pijana budala koja mi je predavala elektrotehniku u školi... :sarcastic_hand: Da, 1 F je kapacitet planete, ako se dobro sjećam. (sad ću se praviti mrtav i sačekati da prođe lavina ismijavanja i obrazloženja zašto sam toliko glup....a nisam, ljudi, glup....samo sam pust! :crazy: ) :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...