Jump to content

U Zenovanju...


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 109
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

a ide , kako ne ide !ide moj brat , Madzaron Steinika ..... :sarcastic_hand:

Prijavit ću te modfatheru zbog raspirivanja nacionalizma, mada UnaČelu, tko zna kako bi reagirao... :serbvidkakisicl0:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Epilog:Bio na godišnjem koncertu baletske škole i ćera ode kod bake i dede na spavanje a žena i ja na večeru. Smirili smo (osim ribe) i buteljku vina. Žena se kune da je popila dve čaše i da ja treba da vozim do kuće s Palića, međutim, zakleo bih se da je cedila samo jednu čašu svo vreme a da je moja stalno bila puna... Nelalo mi sad ne ide prtljanje sa vađenjem karice iz aparata... mislim, što se slika tiče...lkebiga majo sam popho...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Semenkari su za varning a kokarde nisu?! :scratch_head:

:scratch_head: Mislim da ne u Srbiji! :buehehe: Ovdje se odnosilo na točno određenog čovjeka, a ne na naciju općenito. Budući da je dotični prisutan, te se mogao braniti, a uz to i nije zamjerio mislim da je zbog toga i sam sebi progledao kroz prste. :)Da mislim da je to tako ne bih bio ovdje. Iako shvačam da se naše interne spike ne bi trebale ovako javno manifestirati. :hi:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Semenkari su za varning a kokarde nisu?! :scratch_head:

a bre, nemas licencu za vredjanje po nacionalnoj osnovi! nju dobijaju samo najuspesniji bimismeni..nadam se da ti to nije krivo? :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

**** razgovor izmedju Mirka i Slavka - "mirko pazi metak ..... " je fazon star kao biblija i sprdacina je na racun partizana i cetnika i nase bremeniite proslosti1. ko to uporeduje sa semenkarima - ne razume ****2. ko je to shvatio na svoj racun , ne razume **** , i zove se Zero :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nazvati nekog semenkarom je isto kao paprikarom, carapanom, civijasom, lalom,...Kokarde su malo malignije ali nam izgleda pamcenje kratko pa su se jame i kame zaboravile. Uzgred u fazonu "pazi metak" ne pominje se kokarda.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

**** razgovor izmedju Mirka i Slavka - "mirko pazi metak ..... " je fazon star kao biblija i sprdacina je na racun partizana i cetnika i nase bremeniite proslosti1. ko to uporeduje sa semenkarima - ne razume ****2. ko je to shvatio na svoj racun , ne razume **** , i zove se Zero :sarcastic_hand:

i sam sebi progledao kroz prste. :)

Ne kontam! :crazyrocker: Što je ****? :buehehe:Uz to, nije metak! Šuriken! ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...