Jump to content

U Zenovanju...


stein

Preporučeni Komentari

Nazvati nekog semenkarom je isto kao paprikarom, carapanom, civijasom, lalom,...Kokarde su malo malignije ali nam izgleda pamcenje kratko pa su se jame i kame zaboravile. Uzgred u fazonu "pazi metak" ne pominje se kokarda.

pazi ovako :sa jedne strane sam Lican , deda bio cetnik a cetnici mu sudili na pravdi Boga , kao sto su na istoj pravdi brata rodjenog mu ubili partizani ( zbog cega prvi nije hteo u partizane , a cetnici nisu ni pitali hoce li milom kod njih ) ;s druge strane sam Bosanac , dedu partizana na Kozari stigli Nemci .siguran sam da sam i bar jednog Ustasu imao u siroj familiji ;odrastao u Vojvodini - na krilu me ljuljala i sopala kao gusku polusvabica/polumadjarica ; u katolickoj crkvi sam proveo vise vremena no u zabavistu .jedan zet mi je Pirotjanac - zahvaljujuci njemu sam dva leta proveo u Malom Suvodolu , i naucio sta je pravo meze uz rakiju .sve to jos nekako - al' nemam nijednog Makedonca ( a da znam ) u familiji , pa mi se ne mili da nekog zovem semenkarom , jerbo nismo rod .ne biih voleo da nam se InSides ili Sloba nadju uvredjeni , ako pomisle da se neko ruga na takav nacinzakljucak - sprdaj se sos Nislije koliko ti volja - isto kao i sos Beogradjani i Vojvodjani - jos smo ista zemljaal' nemoj tako lako da se sprdas sa onima s kojima vise nismo ista zemlja .cista pravila kulturnog i obazrivog ponasanja .sto se mene tice - no big deal , ali kad vec potenciras - postaje big deal .
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 109
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ovo je remake napravljen za independent lejbel.Mirka je šurikenom gađao sin Srebrnog letača kad Mandrak nije gledao jer je morao paziti na Hulka da ne pozeleni i onda mu je Slavko viknuo: "Pazi Mirko Šuriken!"Mirko se sagnuo, a šuriken mu se zabio u debelu šubaru koju je nosio jer je dr. Who sjebao klimu i bilo je jako zima. Tako je šuriken izgledao kao kokarda na šubari i Mirko šeretski izlane:"Da mi nije kokarde..."Na to su se Lotar, Big Lale i Žena Mačka prevrnuli od smijeha.Ostali superheroji koji su tek stizali nisu razumijeli što se dogodilo, nego su se zabrinuli da Mirko nije prešao na tamnu stranu zajedno sa Dartom Vejderom, ali kad im je Slavko objasnio što je bilo svi su se grohotom nasmijali....Osim Mrguda. On Mrzi smijanje.Kužiš, ha? :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a gde mu Strumfeta tu ?:Viannen_loungelizard:

Štrumfeta je dobila svoju prvu mengu i otišla je kod mr Noa jer joj je pričao kako se kuži u medicinu dok joj je folirao stariju sestru.Kad mu je pokazala što ju muči on se počešao po glavi i rekao:"Koliko se ja razumijem u medicinu tebi je netko odrezao ku..c!" :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

'bo te patak, šta bi tek napravili od ozbiljne knjige kad ste ovo od stripa za malu djecu :crazyrocker:

ma pusti - poenta je u tome sto ni ovi preko Save , ni ovi oko Nisavu ni oni iz inu prestonicu ne voledu nas Madzare :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

auto harakiri ..zero, da ti posaljemo jedno vece pakovanje super lepka da se fiksiras :sarcastic_hand:mdaaa..a sto svi voledu da cuclaju sok od sljive madzarke?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma pusti - poenta je u tome sto ni ovi preko Save , ni ovi oko Nisavu ni oni iz inu prestonicu ne voledu nas Madzare :sarcastic_hand:

Pa kad nam trošite naše Mađarice, majkumuljutu! :angry::buehehe:

auto harakiri ..zero, da ti posaljemo jedno vece pakovanje super lepka da se fiksiras :sarcastic_hand:mdaaa..a sto svi voledu da cuclaju sok od sljive madzarke?

Pošalji mi ono Tigar ljepilo....nema ga kod nas zakupiti, a dobro puca! :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:angry27:lepak ne deluje na apsolutnoj nuli :tongue10:

decko, ovo je Super lepak i deluje i na C i na K i ne gleda taj na brojke :assshake:

Šalji onda ako je tako iako mislim da nema tog lepka koji bi još jednom spojio ovakve likove na jednu hrpu! :crazyrocker:

Ubiće vas Stein kada vidi šta ste mu napravili od teme :sarcastic_hand: Čim se otrezni :buehehe:

Stein? Je l' to ovaj:

...lkebiga majo sam popho...

:buehehe::respect::drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa da me grize savest posle da sam te navuk`o na opijate i da mi svaki dan kukas da ti saljem jos... dosta mi je jednog GB :sarcastic_hand:

Ma poslije digni cijenu! Jesi li ti ikada čuo za slobodnu privredu i tržišni kapitalizam! :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...