Jump to content

U Zenovanju...


stein

Preporučeni Komentari

Појма немам, али као ствари стоје и не стоје мислим да више није.

Znači, misliš da su nam kapaciteti sve manji, a potencijali neiskorišteni? ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 109
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

legenda je bila da ni zemlja nema 1F kapaciteta

Znači li to ljudi u gepecima svojih automobila imaju više kapaciteta nego Zemlja kad idu na drag dB? Ako se ne varam kapacitet od jednog F (nazivno barem) nije rijetkost u auto-hifi sistemima.Je li moguće izraditi kondenzator koji ima veći kapacitet od same planete?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Што да не, ал' чему би то служило? Иначе имам у гепеку баш кондезатор од 1. фарада.

Pa ćemu ti služi! :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Док нисам уградио релеј са прекидом линије + ка кондезатору остао сам без акумулатора.Ето, служи за пражњење акумулатора :buehehe:

Velik kondenzator, ha? :buehehe: Hej, kad si već toliko u automobilima, ima li netko tko može za pristojnu sumu izraditi custom intercooler koji podnosi tlak do 3,5 bara? (tlak neće prelaziti 2,5-2,6 bara, ali radi sigurnosne margine)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

А узети неки постојећи?

Može i postojeći ako ima ulaz i izlaz na istoj strani. Mali auto i velik motor, pa nemam gdje vući cijevi sa druge strane, a da im ne povećam dramatično dužinu i volumen. Turbo rupa će se dati kompenzirati sa custom mapom, ali ako se pretjera sa volumenom u IC sustavu, onda možda i ne.Sve je još na ideji... Još radim na ovjesu koji će do kraja ljeta biti, nadam se gotov. Većina dijelova je spremna, a čekaju se još neke sitnice...koje koštaju! :crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neverovatno. Nije me bilo par dana, vidim naslov teme, 5 stranica, rekoh, ovi su se tako dobro proveli pa da ima o cemu da se prica, pojacala, muzika, pice, meso...kad ono medjutim... :buehehe:Jedino sto sam od svega skontao je da su partizani jos u 40-tim godinama znali za Matrix, te uspeli biti brzi od metka....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedino sto sam od svega skontao je da su partizani jos u 40-tim godinama znali za Matrix, te uspeli biti brzi od metka....

Pa dobro koliko puta moram ponoviti! Šuriken! Izbjegao je šuriken, a sve drugo je partizanska propaganda! :sarcastic_hand:

Мислио сам на оне друге, тј.треће :sarcastic_hand::serbvidkakisicl0:

Unačelu :sarcastic_hand: ih je bilo više od samo dvoje.Dobro je Zen rekao, da Mirku nije šubare.... pogodio bi ga šuriken! ;)Boki, na žalost Punk Is Not Dead.....but smells funny!* On both sides off Rio Grande.*da parafraziram jednog brku.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neverovatno. Nije me bilo par dana, vidim naslov teme, 5 stranica, rekoh, ovi su se tako dobro proveli pa da ima o cemu da se prica, pojacala, muzika, pice, meso...kad ono medjutim... :buehehe:

Ma meni odmah bilo jasno šta se dešava... Sada mi kolege forumaši vraćaju što ima offtopičarim po temama koje započnu... :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma meni odmah bilo jasno šta se dešava... Sada mi kolege forumaši vraćaju što ima offtopičarim po temama koje započnu... :rofl:

Šta tek mene onda čeka!!! :eek::buehehe: Ali, iskreno, nisam se dugo tako nasmijao kao u ovoj temi! :drinks: Nego, Stein, slobodno ti nastavi sa fotkama. Već ćemo mi naći nešto za zajebanciju! :punk::rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...