Jump to content

16" chudoviste iz ostave :)


Mikorist

Preporučeni Komentari

Kako se, beše, zovu te kutije sa mnoogo driver-a... :to_become_senile: ?Nemojte. samo, da ljudima pošaljete thread gde je bilo document-ovano kako su prošli Cabasse...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 47
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Kako se, beše, zovu te kutije sa mnoogo driver-a... :to_become_senile: ?

Nemojte. samo, da ljudima pošaljete thread gde je bilo document-ovano kako su prošli Cabasse...

kabuki valjda, tako nesto..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sve mi se cini da tu nisu problem prijatelji, nego zena...Miko ce izgleda morati da obeca zeni letovanje na Ibizi ili Azurnoj obali, samo da mu dozvoli da unese to chudoviste u kucu... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Као да преписује од моје :buehehe:, жене су чудо :scratch_head:

Ne znam, pre mi se čini da su, za razliku od nas, po pitanju našeg virus-a, real-ne...Kao neka vrsta uzemljenja... :Viannen_loungelizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Miko, ti Sansui uopste nisu suptilni zvucnici. To je pravljeno da pomera bubrege i namestaj, za pravu rokacinu u kuci. :crazyrocker: Prati ih naziv kabuki, ali mi se sve cini da bi tek sa lampama svirali kako treba. Kao da su alergicni na tranzistore.Imam njihovog manjeg brata, ima samo 12" a pravi cuda po kuci.pusti sta zena prica, krisom ti donesi to u kucu, i postavi u spavacu sobu kao natkasne, za pocetak, a posle ih preseli u dnevnu... :Viannen_loungelizard: to je steta ostaviti da propada....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...