Jump to content

6Н13С / 6AS7G / 6080 Preamp


Beli_Ninja

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 332
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Zen jesi li mislio na ovako nesto (mislim na boldovan text). Ne bi bila zgoreg kakva semica za ove moje cevcice :wink2:

Jel bre Zen, koliko ti tog kukuruza imas daj da ti pomognem ja ga u zivotu okrunio za tri vagona. Pa zar se ne dogovorismo za napajanje u postu 75, 76, 77...I sta fali ovim kondovima, mislim sto nece da valjaju na izlazu kao bypass K75-10 PLIO rujama.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

DN ide za CCS (umesto tog prvog IRF) ako si bas navaleo ( i ako bude viska lako ces ih prodas)za shunt element nisam ikad ni mislio da ide DNdalje ce ti DNovi trebati za sam gain stage - za cascodu i CCSti kondovi su stari k'o biblija , bataljuj

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma tako smo se i dogovorili sto se tice DNova, sve je po planu. Rekao si mi da je on najbolji na mestu CCS-a u napajanju.Ma kakav visak za prodaju, nema prodaje sve ostaje kao rezervni deo. Bem ti tranzistor kad moram da molim da ga nabave.A sto se kondova tice sve jasno. Mada su oni novi nekorisceni, nabavljeni na vojnim otpadima, ali ok. Idemo dalje. Inace, ostaje da idu prigusnicki ulaz u ispravljacu i ostalo po dogovorima?Jao vidim ja da ces ti mene i Revoxa u top pa lepo na najdalju planetu. Al dobro, ja bar vidim sta je reg a sta ispravljac, mozda je to olaksavajuca okolnost :whiteflag:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

................ Jao vidim ja da ces ti mene i Revoxa u top pa lepo na najdalju planetu. Al dobro, ja bar vidim sta je reg a sta ispravljac, mozda je to olaksavajuca okolnost :whiteflag:

Prvo

ko sa malom đecom spava popišan se budi ili da prevedem ko ga ćero da se aka sa nama

drugo

mene ne može metnut u top-taki još nije napravljen-mislim kalibar

a to što se tiče ove tvoje izjave

............. ja bar vidim sta je reg a sta ispravljac, mozda je to olaksavajuca okolnost :whiteflag:

nemo da vrijeđaš da te zamolim :wink2:

vidim i ja al kad je malo veći font, naročito kad je viva, i kad je lijepo nacrtano :sleep1:

i nije ti to nikakva olakšavajuća okolnost, nemo da se tješiš :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

bas mi vas zao

:buehehe:

bolje da vam ja crtam no sstrsat

jes' 'vako sporije , ali manje dobijate po pič....ci :sarcastic_hand:

Nemo njega bez svakoga on je kratkog fitilja :buehehe: ,

uostlom taki smo svi sa ovih južnih krajeva

Meni ovi forum najviše liči na redakciju dnevne novine

imaš urednika koji je prekaljen i ima iskustvo, veze i znanje i zna šta hoće

imaš jedno 10-20% novinara koji su svak u svojoj oblasti ok ali moraju se konsultovat sa urednikom oko suptilnijih detalja

imaš jedno 20-40% novinara koji ajde i jesu novinari i nisu, umiju da pišu al im ušporko što bi sstrsat rekao neko mora to pripremit što će pisat

i imaš ostatak koji je pismen al im sve moraš po tri puta nacrtat i objasnit i kad napišu nije im jasno što im ovi prethodni to sve iskasape i naćeraju ih da ponovo rade

to su ti oni što šetaju po gradu i gledju kolko košta paradaiz kolko paprika đe se začepila kanalizacija a đe se otčepila i tako to i tome slično

e sad razilika imeđu redakcije i foruma je što su u redakciji svi bar elementarno pismeni za razliku od ovog našeg foruma đe je 80% elementarno nepismeno u smislu materije koja se obrađuje

teke mogu mislit kako je vama pismenima sa nama nepismenim :buehehe: :buehehe:

a opet da nema nas što bi vi pomeđu sebe imali radit i pričat

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...