Jump to content

Zaverenički sastanak frakcije moderatora


zika

Preporučeni Komentari

Da ali ako pogledaš proporcionalne odnose, onda sam usklađen. pola brade, pola kilaže, pola pameti... :Viannen_loungelizard:

:serbvidkakisicl0:

:cheers:

i ja fazoniram:

Postavljena slika

Vidi šminkera što se spicanio! Je l' to sa vjenčanja? :crazyrocker:

Ja nemam 100...

Sorry, Žile! :blackeye:

Ne očajavaj...ima Cabassica! :crazy:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 83
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

ja i Aca zajedno imamo 250kgdakle ceo Tim meri preko pola tone :sarcastic_hand: ako se budemo okupljali da ne bude na nekom drvenom objektu/splavu - potonucemo :buehehe:

Ne verujem: splav je, po pretpostavci, drven, a mi, ne možemo potpnuti nikako. Zen-a i Stein-a ćemo držati, na smenu...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne verujem: splav je, po pretpostavci, drven, a mi, ne možemo potpnuti nikako. Zen-a i Stein-a ćemo držati, na smenu...

Neka vas, teškaša. Zen i ja smo se na vreme obezbedili "Airhead" tehnologijom. Dovoljno vazduhom ispunjenih šupljina u glavi da nas drži na površini vode... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neka vas, teškaša. Zen i ja smo se na vreme obezbedili "Airhead" tehnologijom. Dovoljno vazduhom ispunjenih šupljina u glavi da nas drži na površini vode... :buehehe:

Znači, zaista, možemo svuda!Ja pripadam obema strujama, drži me i glava i salo... Zato i uživam u plivanju...BTW koliko je ulazna impedance Hiraga-e?DAC>TVC>Hiraga>Soltanus je k'o san. I dole i gore i u sredini... Taman i više nego po mom ukusu... To niste čuli juče... :DPočeću kao Mika, al' basa, zaista ima, lepog, čvrstog, u slapovima. Nije tako sa F3. Hiraga im je, baš, legla...Imam nekih igrarija (kao i uvek kod nje) sa broom-om, al' sve to izleči uzemljenje-less uključenje dok ne otkrijem gde je loop. No, ona je postavljena podalje od mene i svega, niko ne može da je dodirne, isključuje se daljinski i nema straha...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...