Jump to content

Zaverenički sastanak frakcije moderatora


zika

Preporučeni Komentari

Danas je upriličena, povodom jedne, isto tako lepe, prilike, veoma prijatna, makar meni, poseta Stein-a i Soltanus-a mojem skromnom domu (uz moje skromne i gripom, još, oslabljene, domaćinske osobine).Uz zvuke koje je Stein doneo sa sobom, uživali smo u razgovoru sa dvojicom Subotičana, pogotovu na prinovi u mom skromnom system-u. Kasnije, kada nam se pridružio i Sipi, uživali smo i u zvucima uređaja i iz te, svima nam poznate, majstorske radionice iz male ali lepe zemljice...Sve u svemu, održan je sastanak frakcije moderatora i donete su određene odluke, planirane određene mere i odgovarajući postupci, o čemu ćete, kad/ako dođe vreme, biti, jasno i glasno, obavešteni...Sada, kada se poznajemo i licem u lice i oči u oči, sve poprima jednu, sasvim drugačiju, osnovu i oblik...Hvala Subotičanima što su ulepšali ovaj lep dan u Beogradu i što su olakšali starcu borbu sa sedmodnevnom bolešću...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 83
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

:hvalasvima: sto ste me pozvali. :buehehe:

Pominjao sam te, a i ostali, nekoliko puta. Da samo znaš kako je teklo dogovaranje, zbog moje neodlučnosti, zbog pomenutog gripa, razumeo bi... A, i zbog škakljivosti odluka koje smo doneli, nismo hteli da te dovodimo u neprijatan položaj...Eh, da, slike, ako se ispostavi da je jedan od članova frakcije slikao, on će ih i objaviti... Naravno, izgled moje pećine je dobro čuvana tajna, te... Razmislićemo...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pominjao sam te, a i ostali, nekoliko puta. Da samo znaš kako je teklo dogovaranje, zbog moje neodlučnosti, zbog pomenutog gripa, razumeo bi... A, i zbog škakljivosti odluka koje smo doneli, nismo hteli da te dovodimo u neprijatan položaj...Eh, da, slike, ako se ispostavi da je jedan od članova frakcije slikao, on će ih i objaviti... Naravno, izgled moje pećine je dobro čuvana tajna, te... Razmislićemo...

ako si imao grip koji imadoh i ja onda razumem u potpunosti a odluke su odluke :pioneer: nadam se da ti je ostala bar jos jedna kobasica :shok: slike moraju pasti :good2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što god da ste dogovorili, vi urotnici, ne zatvarajte forum dok ja ne dovršim sistem. :to_become_senile: Za to će mi po nekim preliminarnim pokazateljima trebati nekih 20-ak godina. :sarcastic_hand: Naravno rokovi se mogu i produljiti! Pa nismo valjda švabe da moramo poštivati rokove!? :connie_nutzo::serbvidkakisicl0:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mogu da citiram samo član tri novog pravilnika o učlanjivanju i radu na forumu... Ali neću, dok ne usaglasimo stavove sa administratorskom kelijom... :sarcastic_hand:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mogu da citiram samo član tri novog pravilnika o učlanjivanju i radu na forumu... Ali neću, dok ne usaglasimo stavove sa administratorskom kelijom... :sarcastic_hand:

Ostajemo čvrsto na svojim stanovištima...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dakle:

"3. Treba da ima ujednačen kriterijum u svim situacijama i prema svakome. Ne da ponekad bude (pre)strog a drugi put nepotrebno popustljiv."

Kao i često u javnom životu sa obje strane kineskog zida - sve je predviđeno. Samo se trebamo dogovoriti da to i poštujemo.

Što se mene tiće - nastavite gdje ste stali, a ako i imam poneki prijedlog postoji thread koji je predviđen za to.

:cheers:

Više me zanimaju fotke Žikinih zvulja....ili aktera sastanka. Kao što je i Žika rekao, kad vidiš ljude sve poprima jednu dublju dimenziju i bolje se razumiješ sa njima!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da ali ako pogledaš proporcionalne odnose, onda sam usklađen. pola brade, pola kilaže, pola pameti... :Viannen_loungelizard:

dakle ako i ti imas bradu - onda ceo Tim ima bradu :rofl:Zen ima bradu ja imam bradu, Zika ima bradu , Aca Car ima bradu , Stein ima bradu - zar je bitno ima li Sipi bradu ? :tongue10: fotum bradatih i brkatih :sarcastic_hand: jedva cekam da se okupimo i slikamo svi zajedno :happy64: to ce da bude prizor :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovaj zika isti ja (brada, brkovi - gabariti) :umnik2:dal je moguce da svi Linuxasi vremenom isto izgledaju ? :buehehe:

Žika ti i ja pod hitno na PM da razmijenimo slike /samo da se ne prepadnemo/ ako mogadnemo stat u ekran računjala :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Žika ti i ja pod hitno na PM da razmijenimo slike /samo da se ne prepadnemo/ ako mogadnemo statu u ekran računjala :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand:

Kakva mazohistička, sa primesama sadizma, zamisao... Uostalom, ja sam, ovijeh dana, viđen na dva Forum-a te mi je krinka raskrinkana...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kakva mazohistička, sa primesama sadizma, zamisao... Uostalom, ja sam, ovijeh dana, viđen na dva Forum-a te mi je krinka raskrinkana...

Nije mazohizam /najlepči smo/ :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: :sarcastic_hand: Nego se prepado kad te viđeh na onu sliku kontam okle ja tamo :sarcastic_hand: :sarcastic_hand:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...