Jump to content

Zaverenički sastanak frakcije moderatora


zika

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 83
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

To je dugogodišnji proces :Viannen_loungelizard: Može, ali samo najbolji na finalno usavršavanje :serbvidkakisicl0:

E, jes'. Najbolji idu u Bigovu. Nove nade ostaju na usavršavanju u Podgorici. Samo nagrađeni od novih nada dobiju pecanje (drugo mesto na Skadarskom jezeru, prvo kod Buljarica)...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nesto manje od 34k sa zanemarivo malom kapacitivnom komponentom. Odlicno si se setio da probas Hiragu :ok:

'Teo sam ja i juče, al' da Vas ne ometam... Možeš si misliti kol'ka je želja bila, jutros kad sam ovoliki, ovakav, i bolniji nego juče, sve to odradio... Znaš kako, i ćorava koka... Slušam ja šta se priča, pa se nešto i zalepi...Da ne probam buffer? Nemam potrebu, al' da pitam... Razmišljaj kako/kada da joj zamenimo trafo... Verujem da to nije veliki pos'o...?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

'Teo sam ja i juče, al' da Vas ne ometam... Možeš si misliti kol'ka je želja bila, jutros kad sam ovoliki, ovakav, i bolniji nego juče, sve to odradio...Da ne probam buffer? Nemam potrebu, al' da pitam... Razmišljaj kako/kada da joj zamenimo trafo... Verujem da to nije veliki pos'o...?

Probaj Zile sve po redu, al' prvo gledaj da ozdravis ! Trafo ne bi trebalo da bude problem za zamenu.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Probaj Zile sve po redu, al' prvo gledaj da ozdravis ! Trafo ne bi trebalo da bude problem za zamenu.

Zato Te i pitam da l' da probam... Al' neće da se izjasni... Od gledanja nema vajde. Moram da počnem nešto i da radim po tom pitanju...Trafo bih menj'o samo jer ovaj EI zuji...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ipak, highlight dana je bio kod kolege nam Sipija: Morao je prvo da uključi televizor, prizove podmladak da mu se pripomogne sa SPS joystickom i da savlada prva tri nivoa, spase princezu iz kandži razjarenog i opakog zmaja da bi stekao pravo da izbere pesmu koju želi da pusti da svira... :sarcastic_hand: Svečano sam se zakleo da ću mu poslati jedan CD plejer u poklon da bi mogao da sluša CD ploče sa manje stresa... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naravno, uz funny-highlight, moram i da se javno zahvalim domaćinima, kako Žiki, tako i Sipiju i dragim im članovima porodice na izuzetnoj gostoprimljivosti, pažnji i razumevanju koje su nam poklonili, odličnom ručku u kojem smo i Zolika i ja neizmerno uživali i lepom danu koji smo iskoristili za divno druženje. Nadam se da ćemo u skorijoj budućnosti imati prilike da im se makar delimično revanširamo na našem terenu :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Obojica ste, dobrošli, uvek, i bez ovako lepih darova koje doneste... Naravno, i ostali...Hvala na toplim rečima. Prijaju...

I opet zaboravni moa... Zahvala je upućena kao rezultat konsenzusa na usputnom zasedanju subotičke podkelije tokom putešestvija ka polaznoj destinaciji, znači, prethodna zahvala je u ime naše male ekipe iz Subotice ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

"održan je sastanak frakcije moderatora i donete su određene odluke, planirane određene mere i odgovarajući postupci"

Lepo, lepo, kada se ljudi druze. :clapping:

Ja bih dao predlog da se moderatorima zabrani da daju ponude za kupovinu novooglasenih stvari, barem 24h.

To zbog nas koji nismo po ceo dan na forumu, vec povremeno.

Cisto, da bude sportska igra. :rolleyes:

(ne bih se ja danas zajebavao sa pravljenjem kutija, slusao bih Relevator)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

"održan je sastanak frakcije moderatora i donete su određene odluke, planirane određene mere i odgovarajući postupci"

Lepo, lepo, kada se ljudi druze. :clapping:

Ja bih dao predlog da se moderatorima zabrani da daju ponude za kupovinu novooglasenih stvari, barem 24h.

To zbog nas koji nismo po ceo dan na forumu, vec povremeno.

Cisto, da bude sportska igra. :rolleyes:

(ne bih se ja danas zajebavao sa pravljenjem kutija, slusao bih Relevator)

Ako zaživi ono što smo odlučili na našem sastanku, Vaša primedba će biti uvažena...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

(ne bih se ja danas zajebavao sa pravljenjem kutija, slusao bih Relevator)

A da ne bi slučajno one koje je meni Pile (Bog da mu dušu prosti) doneo dolazeći u goste? :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako vec moderatori razmisljaju o nekim izmenama evo jos jedan konkretniji predlog.

Posto u svakoj temi ima dosta offtopic-arenja moglo bi nekako da se uredi da ucesnici takve rasprave odaberu neku drugaciju boju fonta ili pozadine,

da bi bilo preglednije i lakse za snaci se pri citanju.

Da se lakse uoce tekstovi koji se ticu teme, i oni koji su off.

eto....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a ti matori da pokrenes temu Babelfish J2 za Miku :serbvidkakisicl0: zamre nam sve na forumu - nista niko ne gradi - niti se planira :crazyrocker:evo stoje mi 4 tegle na stolu od 90uF/450v i 132.000 uF/25v za jedan kanal :Viannen_loungelizard:

Izvini molim te, ali ko je prvi počeo da kupuje fabričke kutije? Hmm :scratch_head::sarcastic_hand: Čuj ne radi se... Radim ja, punom parom. Pravim dva pojačala i novu aktivnu skretnicu. :tongue10:Eve, baš sam sad fiksirao proc-hladnjak u kutiju sa sve 8 komada MBR20100 :crazyrocker:Ah, i projektujem nove open baffle subwoofer ploče...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...