Jump to content

Open Baffle-part 2


chakija

Preporučeni Komentari

Apropo baffle-a, betonska mi konstrukcija totales gotiva. Taman malo definiciju da odradim kad ih budem trebao pomerati po sobi :)

Jel' steg'o beton da ga blic ne raspe okolo pa da vidimo čudo audiozidarsko?Ja znam da sam se malkice namučio dok sam ove moje skalamerije oteglio gore (ništa bez komšijinih muskularnih struktura!) i garantujem da bih sebi radije štemajzlom odvalio uši kada bi mi se izbor sveo na beton ili ništa. Iz ove perspektive, ništa zvuči mnogo bolje... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 123
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Ovo bi ti možda moglo biti zanimljivo :

Ferocement je atraktivan građevinski materijal, širokih mogućnosti upotrebe i poželjnih fizičko-mehaničkih svojstava. Načinjen je od portland cementnog maltera i više slojeva finih mreža. Mreže su najčešće od čeličnih žica, a izrađuju se još od polipropilena, jute, vlakanaca bambusa i konoplje. Ferocement se razlikuje od konvencionalnog armiranog betona uglavnom po načinu armiranja, upotrebe samo sitnih frakcija agregata (peska) za izradu maltera, što mu daje bitno drukčija svojstva i mogućnosti primene. Ugrađena armatura vrlo se lako savija u finalni oblik, pa se ferocement može upotrebljavati za izradu zakrivljenih ploča raznovrsnih oblika i namena. U početku ferocement se uspešno upotrebljavao, a i sad se upotrebljava, za izradu brodova i čamaca.

Eve gi i linak za sajt posvećen tome Postavljena slika ... i još jedan . Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Да да сада су одвртњевиииииииии, и онда читамо у новинама или гледамо на ТВ кутији :wizard:.стоН_Колд

Pa naravno kad su nabedjeni strucnjaci izmislili zavrtnjeve i odvrtku. Odvrtkom mozes samo da odvrces a zavrtnjeve treba zavrnuti, a zavrtka ne postoji.Dok su postojali srafovi i srafciger sve je bilo u redu :wizard:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Шта ти би да туриш то?стоН_Колд

Turis sta imas! :wizard: Malo sam se zajebunio gledajuci Decware-a, te phase-plug ovo, te phase-plug ono, a ja zagrizo'... http://www.decware.com/newsite/images/dfr8.jpgPa zamisli, lik je u jednom drugom modelu metnuo' lampu! Valjda da zvuci tube-like! :wizard::cheers:http://www.decware.com/newsite/images/dfr6%20006.jpgZM, tebi cu prvo poslati Visatone, vidim da da ih mnogo voles!! :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Не ваби га са Визатонима, нешто се наљутио :wizard:.стоН_Колд

Nije valjda...ok, nisam u stosu, ali nadam se da nije zbog Visatona...Al vec sutra (tj. prekosutra) ce biti bolje...nadam se da ce prve fotke sa Burning Amp-a Vladimir poslati 'vamo... p.s. Chakija, sorry za Off-topicarenje. Samo ti uzivaj u OB-u... :wizard::cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

p.s. Chakija, sorry za Off-topicarenje. Samo ti uzivaj u OB-u... :wizard::wizard:

Ne znam da li si u toku pa zato ne mogu da ovo tvoje tumacim kao provokaciju ili dobronameran savet...MOJ OB stoji uz zid, bez kablova, pojacalo mi rastureno na polici, a cd plejer u oglasima :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...