Jump to content

Open Baffle-part 2


chakija

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 123
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

:(

Sta, jos nisi objavio vesti ? :D

Na slikama se vidi hej-haj(bas nas briga)-end sistem. Ovaj "moj" sistem sastoji se trenutno iz :

Grundig cd3000 : TDA1543 , SAA7220P/A, modovan i u vlasnistvu All Mighty Zen Mod :clap: . Rezultati modovanja, pored izuzetnog spoljasnjeg izgleda i nadasve utiska da se radi o izuzetnoj spravi, doprinose perfomansama ovog veoma dobrog plejera ! Doduse, treba mu jedno 15-20 minuta da se zagreje da ne bi preskakao transport, ali kad se zagreje... :( . Bez zayebancije - dobro svira ! (trenutno ne smem vise da ga hvalim)

Silver SA5050 : ovo neverovatno pojacalo ima tu osobinu kad pokusate da ga vratite vlasniku, dobijete jedan cd plejer pride :( . Kako god, kada se ponovo nasao na polici, a u saradnji sa gore pomenutim grundom, ostavio je bolje rezultate nego li u kombinaciji sa sonyjem. S obzirom da sa sonijem nije bilo skoro nikakvog bassa, tj. ono sto je bilo culo se ko da malo dublje sherpe padaju niz stepenice, ovo sto sada izlazi iz membrana mnogo vise lici na zvuk. Ne znam da li da krivim sondzu zato sto je bio jako fin sa Babelom :D Kako god veoma mi je dobrodosao u mojoj trenutnoj situaciji (go i bos) .

Open baffle beta 3 orman : Dosta price je bilo o njemu-sve isto ko ranije samo sto su se weissove alfe jos malko vise usvirale :D

I na kraju, ovo vezano za zivot...ajde i ovde da ozvanicim -verio sam se Š curom- (ZM saznao drugi za ovu vest)

post-14-125847258648_thumb.jpg

post-14-12584726037_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.......

Grundig cd3000 : TDA1543 , SAA7220P/A, modovan i u vlasnistvu All Mighty Zen Mod .........

modovan u tom smislu sto nema poklopac , poklopac fioke i dugme za eyect , kao ni dno (sve je veoma uredno :clap: negde na polici u magacinu)........ a lepetronika modovana tako da je iza 1543 stavljen nemam pojma koji otpor za passive I/V i valjda dva komata 4uF nekih kocka Rusa ,te skinuti mute tranzistori - ne zato sto je to moderno , nego zato sto je crknuto mute kolo i bilo razlog sto je player bacen na ulicu negde u Nemackama ..... te je kod mene zavrsio kao jedan od 10 rashodovanih uredjaja kupljenih za tepsiju ribe .
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:clap: Sta, jos nisi objavio vesti ? :DI na kraju, ovo vezano za zivot...ajde i ovde da ozvanicim -verio sam se Š curom- (ZM saznao drugi za ovu vest)

Cestitamo! :(:D Sreca tvoja sto si zavrsio OB pre veridbe. (Moj savet: napravi sto veci-megalomanski sistem-pre svadbe. Kasnije, kad se bude zalila da je to suvise veliko, lakse ces doci do kompromisa: skines jedno pojacalo (koje ionako nije u upotrebi, ostavis samo jedan cd player umesto 3 ( A ZM ce ti dotad naci poklopac od Grundig-a)...Woofere nikako ne skidaj, nego joj obecaj da ces napraviti lepsu dasku, u piano finnish-u...) :(:(
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

whoa !vidju ovo :http://www.diyaudio.com/forums/multi-way/106603-all-eminence-ob-27.html#post1990289Yunick - prvi pionir sa PSM OB ...... posle kraceg izlet au konvenconalne kutije .... se vratio na isti recept ;kako pise - i to je prodao , ali planira Sonide za OB

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...