Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

jesen dođe ja se ne oženiiiiih

Postavljena slika

Stvarno nemam pojma šta bi ovaj mogao da priča da se to na ovaj način prevodi gluvonemima.

Tužna pesma sa dairama ili čegrtaljkama?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dal da se smejem ili da plačem... Ovo je primer kako igrice utiču ne decu. Ovo su barikade koje je na vratima svoje sobe napravio moj mali sinac, okupan suzama, i gadjajući me jastucima i čarapama, e da bi me sprečio da uslikam celu stvar. Ceo taj bes i tarapanu je izazvala činjenica da me je pobedio u HeadsFootball -u samo sa 7:3 a ne kao obično 7:0 ili 7:1. Tu igricu stvarno razbija i ne popuštam mu, jednostavno ne umem to da igram kao on. I obično se lepo zabavljamo igrajući...

pix deleted , po zahtevu naslednika

:cheers:

ZM

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uh baš žestoka reakcija :unbelieveble: , da je nisi ti možda inicirao nekim dodatnim komentarom. Sećam se da moja kći nije volela da gubi, dok smo se davnih dana porodično igrali počevši sa - Ne ljuti se čoveče - završno sa Remijem. Danas razbija Poker na par online mesta, koliko znam ne igra u pravi novac ali ima višemilionski saldo. I dalje ne voli da gubi ali su reakcije blaže.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma nisam, časna reč, samo je počeo da plače , igrica sama ubacuje olakšice jednom ili drugom igraču i ne predvidjene momente. i samo je počeo da kuka kako nije fer... ajd proći će ga , mora da naući i da gubi, ne sme bre ovako i sa drugarima...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro, možda i jesam tako mek... Molim cenjene admine , a na insistiranje mog sina koji je danas dobio 5+ iz matiša, da uklone blamirajuće fotke sa voruma...

Slike bi trebalo da mozes i sam da skines.A incident shvatam, i moj klinac poludi kada izgubi partiju mini golfa od klinke iz komsiluka.Ne znam na koga je takav, mene nikad nije bilo briga da li gubim ili dobijam.Dal bas zbog toga ili ko zna zasto karta me 'oce ko luda, ali dzaba - ne volem da igram.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dobro, možda i jesam tako mek... Molim cenjene admine , a na insistiranje mog sina koji je danas dobio 5+ iz matiša, da uklone blamirajuće fotke sa voruma...

potvrdi jos jedared da je odluka o skidanju neopoziva :wink2:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...