Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Prosto mi je bilo neverovatno koliko ga je pogodilo što sam fotke okačio na naš forum. Na neki način moram to da odpoštujem... kao i on kaznu - bez ikakvih igrica nedelju dana.

To je odličan znak. I Vaš odgovor je sasvim ispravan...

Pa OK su cene, primenjena fizika je uvek bila skuplja od teorijske...

Vreme: veoma davno kada sam bio sveži polaznik Fakulteta...Jedan od važnih (meni i mnogima) Prof. mi prilazi i kaže: Kada budeš prvi put polagao kod mene nećeš se tako lako izvući i dobro proći...Ja, premro, pitam: Zašto...?On: Zato što držiš časove po ceni... Idi u prvi frizerski salon i pogledaj cene. Kol'ko vremena traje šišanje? Onda uporedi sa time koliko si grej'o stolicu i...Posle toga sam sasvim promenio cenu...Jednostavno, iako i članovi moje porodice drže po cenama sličnim gore napisanoj, ikada više nisam ni pomislio da primenjujem takve cene, pa makar to značilo i prekid svih poslova...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prijatelj i kolega mog pokojnog oca , takodje fizicar ali nikada nije radio u prosveti ( direktno sa djacima- radio u prosvetnoj inspekciji, pisao knjige) i neispunjena zelja mu je bila da predaje i poducava.Kad otisao u penziju pod teretom viska slobodnog vremena a ne uslovljen materijalnim potrebama, okaci oglase oko skola:"Spremam djake iz fizike, moze i besplatno"Njegovo razmisljanje je bilo da eto, ima mnogo siromasne dece, pa izbeglica, on moze na taj nacin da im pomogne.Na oglas ga pozvala jedna zena da ga pita "Zasto besplatno", kako se kasnije ispostavilo, nije bila zainteresovana za casove. ( verovatno neka frizerka)Kad joj je objasnio razloge i motive samo mu je odbrusila "Ti si budala"

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vi dole u Nis bas nesto ne volite Cigane ?ili ne volite Austrijance .....

Vidi ovako - dok sam ziveo kod matorih, deset godina prvi komsija mi je bio Ciganin.Bio mi je i najbolji komsija.Par kuca odatle je ziveo i Saban Bajramovic.A i Hendrix je bio dzipsi.Dakle - da ne bude zabune: protiv dimljenih Srba nemamo nista.Ne volimo neradnike... :hammer:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...