Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Prepoznao sam film, ali se čudim otkud ti je on pao na pamet! :buehehe:

Naknadno sam skontao da ti misliš na glupe Amere koji šire (svoju) demokratiju po svetu. Prvo sam mislio da referiraš na američke crnce koji šire demokratiju i međurasnu toleranciju među bjelim ženama po Americi dok su im muževi u vojsci po okupiranim zemljama Bliskog Istoka. I onda sam se setio čuvenog spermatozoida. :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Naknadno sam skontao da ti misliš na glupe Amere koji šire (svoju) demokratiju po svetu. Prvo sam mislio da referiraš na američke crnce koji šire demokratiju i međurasnu toleranciju među bjelim ženama po Americi dok su im muževi u vojsci po okupiranim zemljama Bliskog Istoka. I onda sam se setio čuvenog spermatozoida. :)

:buehehe:Vidiš kako i nesporazum među Ljudima može ispasti zanimljiv ili čak imati i neku logiku! :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

copypaste

NAGRADNA IGRA:

GLAVNA NAGRADA 2 ULAZNICE I SVI TROŠKOVI S AVIONSKIM PRIJEVOZOM

NA OLIMPIJSKE IGRE 2012 U LONDONU.

Ako želiŠ sudjelovati pogledaj sliku i pravilno odgovori na sljedeća pitanja.

Odgovore poŠalji na adresu:

International Olympic Committee, Route de Vidy 9, 1007 Lausanne, Switzerland .

1. Koji student izgleda pospano?

2. Koja dva dječaka su blizanci?

3. Koje dvije djevojke su blizanke?

4. Koliko je djevojaka na slici?

5. Tko je učitelj?

Sretno!

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

http://www.hi-files....special-editionMagnet stvara energiju koja pokrece zavojnicu... :hot: (strana 18)

Joj, bivalo je tu svacega... Al' najvecu frku izgleda stvara vazduh - "zavojnice motane na vazduhu", " drajveri koji prosto lebde u vazduhu" (opis Jamo open baffle zvucnika, a free-air characteristic unosi smutnju)...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajd tu moze da se vadi, stilska figura,pa preneseno znacenje, al drajveri koji lebde u vazduhu... tu se valjda dobija leprsavost...vise volim neke strane audio-novinare koji se bar sluze sex aluzijama... ako i nije stvarno informativno, bar je inspirativno,he,he... :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...