Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Dal ima smisla ili nema tek to su standardna merenja. (Verovatno samo testiraju razumevanje govora.  Nismo Sismisi)

Obicno ( za ove godine  ) izgleda ovako

Audiogram.jpg

 

Odo prvom prilikom kod žene da smerim sluh... Možda mi i zagine slušni aparat... :( (nije zbog aparata no zbog cene istog)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eh Branko, de me nađe...

Pre nekoliko dana probudio sam se gluv na jedno uvo!

U toku dana sluh mi se delimično vratio ali i dalje sam prigušeno čuo visoke frekvencije.

Čekao sam na audiogram 5 dana i danas kada sam ga odradio mal me šlog nije strefio. Upadam u zonu "mild hearing loss" s tim što audiogram ne meri preko 6kHz, a ja osećam da sam tu najosakaćeniji tj da preko 6kHz ne čujem maltene ništa.

Doktorka kaže da mi je uvučena bubna opna zbog upale ili zbog alergije i da će se najverovatnije vratiti kroz nedelju-dve.

Muziku sam prestao da slušam jer mi je stereo slika skroz poremećena. Oću da se ubijem od muke :(

 

EDIT: za sve one koji imaju solidne sluške i android telefon, ima aplikacija Hearing Test koja dosta verno odslikava stvarno stanje - lično sam se uverio :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Plitki umovi ili bolje reći pojave koje montiraju ove fotke, povlačenjem paralele između indijanskih vračeva i Srpskih sveštenika, zarad lajkova i neke zlurade duhovitosti, nesvesno otkrivaju koliko je ovo društvo zastranilo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
×
×
  • Kreiraj novo...