Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Nemoguće rešiti, nedostaje 1 važan (ne mali) deo.

 

 

 ne vide se , zalepljeni su jedan uz drugi ----------------inače ono što razlikuje naš od drugih su one tri rupe na drvenom delu ----------ostali imaju po dve

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Xaxaxa, znao sam da ovde ima mnogo strucnjaka za cevke! Pozdrav ortacima.

 

Btw, rekord u rasklapanju papovke sigurno drzi cata iz moje nekadasnje cete. Bio je fazon da se povuce osigurac bajoneta, remen namota preko njega i oko cele puske. Onda se uhvati samo remen i puska gurne nadole da se brzo odmota od remena. Centrifugalna sila je brza od opruge osiguraca i tako se bajonet sam nabaci u borbeni polozaj.  Elem, kako je cata bio grdosija od 100  plus vagon kila preko toga, zamandao je papovku tako jako da se ona komletno razletela u delove u delicu sekunde.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto potvrde moga post-a...

Kako se zove deo sa najdužim nazivom za http://otpisani.niceboard.com/t758-protivavionski-top-20-3-mm-m55 ...?

 Interesantno je da se taj protiv avionac nije nešto pokazao kod nas gde je praga bila zakon .Još više je interesantno jer je taj isti top bio svojevremeno plaćan zlatom od iračana koji su ga koristili na isti način  kao i naši pragu .

  Ono šta je još interesantnije je to da su se posade na iračkim topovima menjale svake dve nedelje jer nisu kogli da gledaju duže pokolj koji je pravio među pešadijom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...