Jump to content

GK 71 tube amp


bata bane

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 148
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Covece, sad mi pade na pamet otkud tolika fetishizacija elektronskih cevi - pa Frojdovska fora je u pitanju - cevke su izrazito falusnog oblika - to izgleda privlaci latentne i druge cevase... :scratch_head::buehehe:

A ja jos zapeo za najvecu :buehehe: Elem, svojevremeno sam postovao ovu temu , a bas se tice datog LDR ... http://www.diyaudio.rs/topic/2093-ldr-tube-buffer/ / kad ne moze amp, bar preamp da bude cevni ;)Olaksavajuca okolnost imam sve delove :matrix002:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.....

dobro me ppodseti - ja sam svojevremeno trosio ferrite beads kao suncokret ...... kad sam jos nesto i pravio :sarcastic_hand:ima li toga da se kupi kojekude na kolicinu ?mislim - pitanje prvenstveno za ove domace majstore za nabavku gujooooooooooo !! ?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

....Covece, sad mi pade na pamet otkud tolika fetishizacija elektronskih cevi - pa Frojdovska fora je u pitanju - cevke su izrazito falusnog oblika - to izgleda privlaci latentne i druge cevase... :scratch_head::buehehe:

:serbvidkakisicl0: Кад си започео Фројдовско-Јунговску теорију буди речит до краја.Наравно да су цевке фалусног облика и ако анализирамо даље долазимо до Ероса,односно да љубав према њима потиче од сексуалних нагона али за очувањем врсте.Како све у животу има и против тежу мора постојати и Тантос,односно нагон за окончањем.Сад овако ја млад и неук ако се држим Адлеровских фазона(ученик једног од горе поменутих чика),Тантос му код нас цеваша дође ни мање ни више излазни трафо.Како?Тако-све што се предивно изнедри из цеви убије лош трафо.И зашто се Банету свиђа умили цевни звук?Вероватно због истих порива у раду са Германијумом.Има душу-Ерос,али непредвидиви и лако пусте бели дим-Тантос.Шта је то што га је привукло код Ј2 можда би неко од гуруа могао да објасни.Ерос постоји,али ми није јасно где је ту онај други. :lightbulb:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma naravno, svaka dobra komponenta je dobra! Ne valjaju samo one nepouzdane, kilavo proizvedene, od losih materijala i sa karakteristikama koje previse odstupaju od datasheeta....Nego Zene, de si ti, 'leba ti, video cetvtastu virslu ? :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Čudna koincidencija.Otkako je BJ2 kod BB, BB ne prima nikoga u kuću - stalno mu majstori kod kuće :respect::buehehe: :buehehe: :buehehe: :buehehe:

pa naravno kad se covek preseljava na neopznatu lokaciju :sporty095_2: ode BB da se vise nikad ne vrati.. :crkavanje:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...