Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

37 minutes ago, predragm said:

Ma uzmeš tog Hitačija, pa mu ga pošalješ da ga sredi kad ga je već hvalio - nagovorio te.:hypocrite:

sređen je već hitači, urađen kompletan refreš

"Pojačalo se nalazi u PERFEKTNOM radnom stanju, i u vrlo dobrom vizuelnom stanju (vidljivi sitni tragovi korišćenja tek izbliza).

Na pojačalu je u oktobru 2018. urađen kompletan „ refreš“ (radio Branislav Polzovic sa radija NS), ubačen IEC konektor, kao i žica punog preseka (monokristalni bakar Neotech UPOCC 2.1mm 14AWG) na napajačkom delu."

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e tih sam se zica punog preseka nagledao u uredjajima koje sam popravljao

ne kazem da je to i ovde slucaj , zavisi gde je stavljena ....... al'  me o'ma jeza prodje kad se setim kako i gde sam ih nalazio

:rofl:

 

disclaimer - valjda niko od mene vise ne preporucuje solid core , tanki , za signal ....... al i to treba da ima granicu ......... gde je to dobra inzenjerska praxa a gde nije

generalno - ako vidis da je neko turio debeli solid core u rupu na pcb , izbegavaj majstorcinu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

evo, pa vidi...meni deluje ok, ali slaba sam ja referenca

WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Na prodaju integralno poja�alo Hitachi HA6800. Mogu�a zamena (ili ...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sta su ti cuda interneta

lepo covek zameni par zica , stavi zicurine , napravi ga manje bezbednim , i jos ga hvale okolo

pogresio sam zanat ...... a lepo mi rekose da ostanem da radim kao kurva u Parizu ........ jok , ja ocu da budem elektromicar

:rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stvarno čuda

i taj hitaći nema dva para izlaznih po kanalu nego jedan, ja iskolači oči tražeći na sliki :umnik2: ma solid core idi begaj :sarcastic_hand:

gle ja kupio ovo za 20e, to što njafte po njet da loše svira nema pojma

za nahajpovani NAD 2030 (kojega sam isto skoro dovukao i brže prodao) je zverina i zvučno a po snazi naravno pritom 2030 na buvljaku nema šanse da kupiš za te pare 

u pitanju je đamaja A 700, doduše fale par ukrasnih kapica sa dugmića al to ne marim

WP_20200227_13_26_31_Pro.jpg.7d85728d84ccb68c908b89f07477e264.jpg

kuku tek sad vido :a092: nači deco ne drozi, da mešavini :laugh1tooht:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da li je neko upoznat sa ovim pojačalom?

očekujem da bar doktor zna :) 

 

WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

High End komponente Engleske proizvodnje, odlicno ocuvane potpuno ispravne. Komplet ...

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...