Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Pre sat vremena, vladd reče

U to vreme je taj Maranrz 1090 bio spic klasa konfekcije.

Ja bih bo srecniji, sa 1070, zbog metodologije izrade...napustene zbog jeftinije proizvodnje...

bio sam prezadovoljan sa njime,i nisam bio jedini..ne ulazim u temu oko 1070-ke,nijesam imao...:D (i zao mi je sto sam ga prodao kasnije,kad sam nabavio PM6a..jedina radost,sto je dospeo u dobre ruke)..mnogi bi se mogli sve prste polizati da imaju danaske iz moderne konfekcije od cca 1000-1500eura takav performans :jamaica:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije dzabe razlika u ceni, a to sto je poznat kupac je sitna prednost koliko je konfekcija 1090 u odnosu na 1070...

Potpuno svejedno u toj klasi od kenvuda preko filipsa do maranca, pa i uz poneki tehniks, sa cudnim cipovima, a razliku u ceni pravi samo popularnost brenda.

Onda je bolje da ima Kenvuda za 50 evra i da ga drzi na polici za rezerve, kada ga zameni necim ozbiljnijim :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 3 minuta, Doktor reče

Cene svih audio djunti su otišle neopravdano gore 10-15% u poslednjih god. dana. A Ojro ovde stoji.
Reci mu da taj 1090 i dalje cuva za te pare.
Mozda se pojavi u medjuvremenu i 1070 ? Samo treba brzo odreagovati. emoji23.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

ono "moje" je bilo 2015-te (130),negde isto ovako pocetak godine kolko se secam..sad samo ako na to nakalemis tih 10-15%,tu smo gde smo..exchange rate,polovno tada kolko se secam naspram onom Naim 62/160/Avondale set-apu je bio mnozioc  cca 1:10....sad,nigde nikakve logike nije bilo,kolko para,tolko muzike,msm da to i po patkometriji vec bolje stoji no onaj blentavi japanac B)..naravno,samo je pitanje,kolko je svrbez jak :D

Naim_62_160_4.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 3 minuta, vladd reče

Deluje da ne znas sta valja :D

ma ja to samo na osnovu broja dugmadi za okretanje biram :jamaica:..jos nesto da ti reknem,al nek ostane medj nama..mene zivo interesuje,kako bi mi se danas dojmio jedan Heybrook HB1,Cambridge Audio Arcam Alpa sa LP12/Ittok/K5,onako cisto iz zahebancije samo...B)

IMG_8869.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, paja959 said:

ma ja to samo na osnovu broja dugmadi za okretanje biram :jamaica:..jos nesto da ti reknem,al nek ostane medj nama..mene zivo interesuje,kako bi mi se danas dojmio jedan Heybrook HB1,Cambridge Audio Arcam Alpa sa LP12/Ittok/K5,onako cisto iz zahebancije samo...B)

IMG_8869.JPG

Od svega sto si nabrojao, jedino bi kod mene ovaj maranc bio nedirnut, ostalo sve stavljeno na doradu.. :) 

Jedino ne znam sta je tacno LP12:buehehe:

Onaj sa kartonskim dnom, sto bese ima prat, ili neki  upristojeni sa ful izmenama svega osim znacke...koja inkarnacija? :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...