Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

 

Interesantno je tu procitati da se taj  Bauer Cinema kabinet koji sadrzi taj Wigo 12``  zvucnik pokretao sa malenim EL84 -PP pojacalom izlazne snage reda obicno 10 -15W max. , i verovatno je u to doba  sasvim Dobro sluzio kao ozvucenje u manjim i srednje velicine Kino salama .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije zvucnik ali...

Mozda najbolji reli auto svih vremena. Jos me prodju zmarci kad ga vidim. Imao sam porodicnu varijantu Lanciu Prismu. Najbrzi auto koji sam posedovao.

http://vesti.mojauto.rs/Aktuelne-vesti/530382/Na-prodaju-Lancija-delta-integrale-iz-1992-sa-predjenih-50km

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

meni to bio prvi auto, doduse ranije verzija, bez turba, sa dva karburatora - 1.6 HF integrale, 140 konja. na tome sam naucio da vozim. bog me pogledao da nisam izginuo kako je to ludacki ubrzavalo.

kupio je u batocini 1997. od nekih prevaranata, sledecih godinu dana na nedelju dana voznje nedelju dana u servisu, izmenjao na njoj prakticno sve sem bloka motora dok mi nije dokurcilo posle godinu dana i bacio je u djubre.

najbolji zvuk motora ikada na svetu (vozio sam je bez muzike), odlicna voznja dok ide i dok ne pravi sranja. trosila 15-20 litara u gradu (vreme sankcija)

vrhunac italijanske nepouzdanosti. i realno davno pregazeno po bilo kom osnovu. ovi novi italijanski dizeli multijet 150-170 konja jedu malu decu u poredjenju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Auf...delta integrale zlo od auta.

U Veterniku ima jedna žuta evoluzione dvojka...kada god prođem tuda okrenem se za njom.

To je auto za solo provozati/izdivljati se vikendom i nazad u garažu

 

ali samo se okreni :angry27:

 

meni to bio prvi auto, doduse ranije verzija, bez turba, sa dva karburatora - 1.6 HF integrale, 140 konja. na tome sam naucio da vozim. bog me pogledao da nisam izginuo kako je to ludacki ubrzavalo....................

 

meni bio drugi poslije pežoa 204 iz 1969 (dan danas mi ga žao)

 

lanča delata integrale bolesno auto

 

nikad je nebih promjenio da nije počela da se raspada

 

ka sva žabarska auta, ostane ti kavaka u ruci, šiber ne zatvara da valja curi voda cijelu zimu, podizači prozozora ne rade ne možeš naći prkidač i da ne na brajam žabarska sranja od gluposti koja ti omrznu neki auto

 

a išla majku joj što jes jes

 

put cetinja kad ti se digne da petekneš sam gurneš niži stepen i ful gas

 

gorivo nije bilo problem, sisa ka smuk :wink2: :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...