Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

Imo sam srecu, vozio je nekoliko puta. Zanimljivo, posle svake voznje isao kod doktora da mi vraca oci nazad, Ozbiljno, nikad nisam uspeo da vidim koliko ide, jer sam  padao u trans kad god sednem za volan.  U stvari jedan put, sam imao prilike za to, ali sam drzao utrobu u zubima. Susi Cvetic moj drugar, tada prvak Juge me je vozio po Ripnju i Avali, Rolerkoster je zabaviste za tu voznju, Prvo sam ga molio da stane, a onda zapretio. Ljubio sam zemlju ko onaj nas " JA tam ta vama: idiot. To nije auto, vec pokusaj kontrolisanja nuklearne eksplozije. Doduse i Susi je takav vozac. Impreca i Mica Evo...to je vec nesto drugo. HF je auto sa dusom i smislom za humor. Mnogo volela da zahebava.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 Rolerkoster je zabaviste za tu voznju, Prvo sam ga molio da stane, a onda zapretio. Ljubio sam zemlju ...

tako je meni bilo kad me drugar provozao kawom zxr750

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Juče ujutru bilo 200, danas ujutru 150. Ovo je odlična prilika za nekoga ko hoće da izgleda dobro, solidno zvuči i bude PnP... https://www.kupujemprodajem.com/Project-1-3-genie-19148599-oglas.htm?filter_id=132Sumnjam da će dugo da stoji u ponudi ili da ide naniže cenom...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Juče ujutru bilo 200, danas ujutru 150. Ovo je odlična prilika za nekoga ko hoće da izgleda dobro, solidno zvuči i bude PnP... https://www.kupujemprodajem.com/Project-1-3-genie-19148599-oglas.htm?filter_id=132Sumnjam da će dugo da stoji u ponudi ili da ide naniže cenom...

evo šta kaže lik koji mu je zalepio negativnu: Kažem ja njemu: Samo da nije pocepana i lepljena! Kaže on-Nije. A Cipela i pocepana i lepljena! !!  :buehehe: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Joj bre Markiz ne kapiras nista. Samo nam je objasnjeno kako se i cime  produzava ....jel, tako da pored kalaja, "trebace" skartova i ostale sitne al vazne elektronike u obzir dolaze i automobili, pozeljno nadrndani sa 2 metra haube.... Da sam znao ne bih bacao pare na kola i hi fi. Vid sta malo kalaja i 5E il $ elektronike   radi. Mada ponekad je banana samo banana. cak i po Frojdu. ....Ona doduse  ne produzava, al moze da zameni. :BeerMugCheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...
zbog "lančije" za kojom se realno niko ne okreće a po najmanje žene

 

Nije bitno kakav auto voziš nego kakve bezobrazluke dovikuješ ženama na račun njihovih izbočina dok prolaziš sa spuštenim staklom... :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ova horna bi mogla u sobu da se stavi

 

ludi danci vec 30 godina prave hi end sisteme sa EV hornama. ovo je manja varijanta od recimo 4020 koja je ogromna i koja se moze loadovati do 300hz, HR serija samo do 500 - pod uslovom da uopste imate 1" drajver koji moze da sidje tako nisko (po secanju i bez dzaranja po netu, samo TAD 2001). dodajte na to bas/midbas kutiju i eto odlicnog 2-way sistema.

 

https://www.kupujemprodajem.com/Electro-voice-HR-120-horna-19649098-oglas.htm?filter_id=49130

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...