Jump to content

Kupuj dok nije otišlo...


Zvu

Preporučeni Komentari

More thinning out before the move. With some regret I've had to choose which TTS I really want to keep, and the Micro Seiki lost the lottery. The TT is complete and functional, but is 110V, so would require a step down transformer. It has significant adjustment in the pitch controls to handle the 50Hz line frequency without any trouble. Tonearms shown not included, but it includes massive weight that was custom made for the platter, as well as one original AX-1 arm board, and two replica arm boards made of brass (I think) one for 9" SME and one for Fidelity Research FR64.

I do not want to ship this, so won't entertain shipping requests at this time. I'm willing to meet within a reasonable radius of central London, but that would need to be negotiated (I have time constraints). My asking price is £600.

Questions, offers or discussion by PM please.

DSC_0251_zps0e7gvj8e.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 minutes ago, grau said:

jbga nije bas najbolja cena u svemiru ali totalno ikonicka sprava, pritom svira za razliku od slicnih skulptura (transcriptor)

Svira i Transcriptor, itekako, samo se mora reparirati danas retkim rezervnih delovima, pa original uljem.

Ovih par krshina sto su se valjali po KP ne racunam u to.

Bio je jedan komad koji je Tomke (Korato) sredio za sebe u full-u ( svi rezervni delovi direkt od Mitchell-a kojeg i zastupaju, uz savete i sugestije iz fabrike ).

Imao ga moj prijatelj. Ni sam ne znam zasto nisam stopirao prodaju i uzeo to za sebe, tj. za ovaj Old School UK sistem sto trenutno sklapam. 

C'est la vie.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma, znam. I ja sam otisao na slusanje Tomketovog komada sa kokicama pod mishkom. :)

Medjutim, prijatno sam se iznenadio.

Onaj iz "Paklene pomorandze" ( Michell Hydraulic Reference sa njegovom Fluid rucicom ).

Bila Grado Silver zvucnica.

 

Btw, @Zflazar - thnx 4 info. :)

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

"Мада не волим баш да штедим, ипак сматрам да не вреди плаћати нешто што не употребљаваш. Зашто бацати паре?».

Владислав, Зајецар"
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

44 minutes ago, sir Oliver said:

Kaže svako drugo evropsko domaćinstvo. Jbga, moja keva u Minhenu kad ugasi TV onda ode do zida i izvuče strujni kabel iz zida. Kad sam je pitao zašto (ne vidim da se sprema oluja ili kakav handrak) a ona mudro: "ona mala crvena troši"... Daklem, nema uštede ako radi. Tek kad se počupa sve iz struje, onda ne troši :)

Meni se zamenom svih sijalica u kući za LED ili štedljive potrošnja održava na nekih 3-3500 dindži mesečno za celu kuću. Ni jedan uređaj (bojleri, TV/PC, frižider nije stariji od deset godina) Kad šta crkne, a ja uzmem nešto što troši još manje. Kad može. Tamo gde ne može da se uštedi, ne može.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Zen Mod said:

 

ZM's brainfart

nothing new

 

:hihihihi:

Razlika između tebe i mene je da si ti već zaboravio ono što ja još uvek nisam skapirao... :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, sir Oliver said:

Imao ja bolju spravu, hiend torus, 5-6 kila, krokodil konektori.. vraćala 250kwh za noć, ako se malo zaneseš, samo promeniš polaritet.. 7 godina sam je koristio, vezao se emocionalno i materijalno.. ali.. dođoše.. odnesoše ju.. to su bila vremena :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Grozni, pa ti si zbilja avantgarda, mi se tu jebavamo sa raznim kondicionerima napajanja a ti imao kondicioner strujomera u vremena kad sam ja slušao Trubadur poluautomatski gramofon a sanjao o Tosci :)

...mora da si preterao sa kondicioniranjem i kad je struja potekla nazad prema Đerdapu a Kladovo sijalo ko Las Vegas onda je došlo do kurcšlusa? :huh:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

47 minutes ago, Zflazar said:

Grozni, pa ti si zbilja avantgarda, mi se tu jebavamo sa raznim kondicionerima napajanja a ti imao kondicioner strujomera u vremena kad sam ja slušao Trubadur poluautomatski gramofon a sanjao o Tosci :)

...mora da si preterao sa kondicioniranjem i kad je struja potekla nazad prema Đerdapu a Kladovo sijalo ko Las Vegas onda je došlo do kurcšlusa? :huh:

ZF, drago mi je sto sam ti u mislima, al nemoj da vredjas. Uporedjivati mene lepog  i sa dupetom, sa onim precaninom bez dupeta ( doduse i on lep ki upisan, al izmrsaveo, ne mos se obara)....oma kod oftalmologa. Woland ( to ti onaj sa manjim drajverima i assless) i ja vako lep sa svinjskim botoksom ispadosmo braca. Jadne nase majke. Doduse kaka zurka bila...i dobro ispadosmo. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...