Jump to content

DOo0oJO by ninja


ninja

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 593
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Ih, brate šta sve ispisaste dok sam ludovao po BG-u :) Pazi da se ne prekuva, raspadne se pa je onda loviš na cediljku :) 'Ajde daj slike šta si se stiso :)

Slike tek kad pokupim, negdje krajem sedmice. Imam 350 km u jednom smijeru a tip danas nike tu tako da moram da cekam.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, Xono sto mi zbotic 'sklepao' ;-)Uvijek je bilo toliko rastojanje, sve je balansirano i povezano sa XLR kablovima.... a i tesko je mrcine drugcije plasirati. Morao sam gram i phono da odmaknem od TVa, sve su hvatali, jos posebno sad sa S1 ;-)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ninja, je li ono dole bada ili xindak filter, ako je, ili je nesto slicno, kakve su ti imprersije u vezi toga...

To je neki Kinez, G&W... ja ne primjecujem razliku sa ili bez njega a posto mi treba 'letva' sluzi dobro za to.Narucio sam jedan filter sa Schaffner filterom (FN2070 36A i FN2090 30A) a razmisljam i o PS Audio ili nesto slicno. Primjecujem markantnu razliku u kvalitetu zvuka navece od 21-22 pa na dalje, posebno radnim danima.

post-61-0-35152800-1380396706_thumb.jpg

post-61-0-32560800-1380396732_thumb.jpg

post-61-0-24859300-1380396756_thumb.jpg

post-61-0-45091500-1380396789_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...

Nindža jesam li na jednoj slici video SQB Touch?

Ako jeste da li si možda odradio onaj Enhanced Digital Output?

Ako jesi kako radi sa Hires fajlovima?

:oke:

 

Da, to je Touch ali se on koristi za svakodnevno dzangrljanje i nije prikljucen na sistem nego na male aktivne zvunike.

A hires sam vec odavno batalio naspram vinyla ... pa ne bi uzimao Tannoye da sam u userezajucim vodama :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...