Jump to content

DOo0oJO by ninja


ninja

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 593
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Ima toga redovno ali me za sada ne interesuje. Jedino Classic II je opcija, imam previse ampova a i planiram da ih vozim sa SF Amp1 samo da mi preamp prihaja i to je to za sada.

btw: Za ovo kratko vrijeme sam vec primjetio da su traze puno prostora oko sebe,  sada su na sredini sobe i ja sam im se priblizio, puno blize nego kod tebe. Probaj.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 minutes ago, ninja said:

Ima toga redovno ali me za sada ne interesuje. . . .

. . . Probaj.

Ovaj kombo ti je kao jedna mid prajz MM/MC zvucnica. Kako god.

 

Sto se tica pozicioniranja kod mene, postavljanjem police sa vinilima duz celog zida iza 57-ica, nemam nikakvih problema. :)

Ranije je zvonilo.

Na podu je tepih shaggy 1.6 x 1.6.

Kriticna je i visina fotelje ukoliko ostavis original nogice.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ono ....... ako te safata loodilo da se kompletiras sa Quad amplifikacijom , mozes ladno da predjes i na Harley Davidson ......

 

tip : ako to uradis , u najblizoj pekari kupis tepsiju za pecenje prasići .......... da ne kaplje ulje kojekude (sto iz Quad , sto iz HD)

 

:beta:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nego pazi sta je ninja :) ... jutros kazem zeni da cu da skoknem na po sata da donesem jos jedan par zvucnika i sprasim na vrata dok je onako zbunjena, vratim se sa njima i stavim ih nesto ispred Tannoycica koji su ca 80cm od bocnog zida. I nista se nije ljutila (mozda u sebi ali se ne vidi) a posle sam ih lagano primakinjao ka polovici sobe. Sada se mora slalom kroz sobu voziti da bih se proslo sa jedne na drugu stranu :)

Moracu ih parkirati pred spavanje da ih neko slucajno ne osteti u mjesecarenju :)

IMG_20171216_231325.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 minutes ago, Zen Mod said:

ono ....... ako te safata loodilo da se kompletiras sa Quad amplifikacijom , mozes ladno da predjes i na Harley Davidson ......

 

tip : ako to uradis , u najblizoj pekari kupis tepsiju za pecenje prasići .......... da ne kaplje ulje kojekude (sto iz Quad , sto iz HD)

 

:beta:

HD nece garant, hebes motor koji samo pravo ide, to je za p....e :pajapatak:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, ninja said:

Kutiju nemam a bolje nesto sto je unutar EU, da me sa carinom ne oderu. Bakar je bolji od plastike :) ... ne volim kad je lako ko perce.

Valja li ono od DACTa iz maila?

Evo mog servisnog atenuatora, ima sve ko pravi dva ulaza (kipp prekidačem biram), jedan izlaz, stereo pot. 50klog za jačinu, balans pot 50klog, u plastičnoj kutijici. Pošto mi izlazno pojačalo nema kondenzator na ulazu, dodao sam na izlaz dve wime od 3,3uF bajpasovane sa 10nF. Ožičeno posrebrenim žicama u teflonskoj izolaciji. Potenciometri su japanski od pre hrista, nisu loši.

PPA 1.jpg

PPA 2.jpg

PPA 3.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...