Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Doktore, zaboravili ste na

 

http://www.youtube.com

 

Dragi Stein,

kako to mogu zaboraviti. :wink2:

Hvala "brzom" ADSL net-u i ruskim  radnjama za ispunjenje zelja i brze realizacije.

Sledeci put obecavam da cu biti spremniji i unapred pripremiti dedicated play list for Stein. :guitarplayer:

Btw, tebe nije "pomerila" ona sjajna muzika u Makao-u ?

Ja morao posle da iz zovem i pitam ko je pevao, te dobih ime ( Anita Mui, post #2975 ).

Hvala Groznom na izboru restorana i ugodnom popodnevu. :thumbsup: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedino me "pomerilo" ono ljuto što sam probao iz radoznalosti. Curiosity killed the cat. Chinese food killed me...

Znas vec moj stav i savete koje sam ti vec dao po pitanju Helico-a.

Cak ono zdravo ljuto u malim kolicinama ( capsaicin ) deluje delotvorno i lekovito na gastritis i lecenje od Helico-a. :)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Capsaicin

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17760719

 

Citiram iz ovog apstrakta : " Conclusions - Nontoxic dose of capsaicin inhibited H. pylori-induced IL-8 production by gastric epithelial cells through the modulation of IkappaB-, NF-kappaB-, and IL-8 pathways. We conclude that capsaicin can be proposed as a potential anti-inflammatory drug by inhibition of the production of IL-8 in H. pylori-infected gastric epithelium."

 

Medjutim, ti bas nesto i ne slusas savete. ;)

Ono ..... bar moje. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Navijam za tebe da uspes u tome.

Ne krivi ljute paprike, a narocito dobru grappa-u. :oke:

 

Postavljena slika300px-A_glass_of_tasty_grappa.jpg

Evo iz cisto prijateljslih razloga, pristajem da se solidarisem sa tobom, i pocinjem da pijem grapu preventivno. :Viannen_loungelizard: Siguran sam da ce tu biti jos dobrovoljaca Doktor, Woly ( jbg, znas sta sledi....Koka :msn-rofl: )...., pa kad te izlecimo od helika, idemo na grupnu terapiju za C2H5OH .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Baš me krenulo sa izvanrednin koncertima!

 

Nakon sumanutog bluza Jamesa Lega u Gun Clubu u petak veče, sinoć u Nebojšinoj Kuli nešto sasvim drugačije: LP Duo i promocija njihovog novog albuma Belgrade New Classics For 2 Pianos u okviru prvog BUNT festivala klasične muzike.

 

Pored ovog, nisam propustio da pazarim ni prethodni, Works for 2 pianos Kima Helwega, izdat za danski Helikon. Večeras se slušaju oba:

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Ako nekog zanima, na tjubu je i kratki dokumentarac o LP Duo:

 

 

Festival BUNT traje, sadržaji su besplatni, pa izvolite poslužite se.

 

Takođe podsećam, da je sutra u UK Parobrod poslastica u najavi:

 

Postavljena slika

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Baš me krenulo sa izvanrednin koncertima!

 

Nakon sumanutog bluza Jamesa Lega u Gun Clubu u petak veče, sinoć u Nebojšinoj Kuli nešto sasvim drugačije: LP Duo i promocija njihovog novog albuma Belgrade New Classics For 2 Pianos u okviru prvog BUNT festivala klasične muzike.

 

 

 

Postavljena slika

 

 

Slusao sam ih pre par godina u KC Studentski grad. Klavirska pratnja uz  neme filmove. Veoma zanimljivo. Bili su pravo osvezenje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...