Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Preporuka za sve sa 12"+ basovima u prosecnoj Srpskoj sobi cca 16 m2. !!!

 

1. Pustite glasno ovaj disk.

2. Privezite se jakim gurtnama  pre no sto krenu nezni, lirski Japanski bubnjevi.

3. Posle pucanja gurtni, ako ste kojim slucajem preziveli (sto samo znaci da Vasim zvucnicima fali nesto), nadjite snagu u sebi te otpuzite u sigurnu zonu.

4. Kroz rupu u zidu, ponudite iznenadjenom komsiji kaficu i ljubazno ga zamolite da Vam vrati drajvere, naravno uz obecanje da ce te platiti svu  stetu na zidovima i prozorima.

5. Mozda ce komsija biti odsutan, sto je u svakom slucaju bolje po Vas i po Vasu telesnu koherentnost (usluvno receno telesnu jednodelnost, ako je komsija malko nervozan i pri tom ima divnu kolekciju nozeva i motornih testera).

6. Krajnja preporuka. Meni novo i zanimljivo. Odlicno i za test al kontrolisano.

 

Ondekoza - Dotou Banri

post-264-0-39461700-1384154987_thumb.jpg

post-264-0-55075400-1384155002_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije test CD, nego slucajno naleteo u nekom sterephyle-ovom prikazu muzike. Gledo sta ima zanimljivo i cituckao. Kad sam kupio u radnji i pustio ovo cudo ( nocas oko 1), cak je i Jovanka Vukomanovic (iako gluva ko top, sto i sam znas), pocela da laje, a komsije da lupaju u radijator. Haos :buehehe: . U svakom slucaju ima dole link ka njihovom izboru, gledao sam zbog klasike, imaju odlicne prikaze izdanja sto izvedba, sto zvuk. Pozdrav :oke:

 

http://www.stereophile.com/category/recording-month

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odavde bolje da si pazario u radnji ovog Copland-a ili(i) kako vidim novog Doug MacLeod-a. :wink2:

 

JVC CD-i jos pre pojave XRCD i ostalih mulitibit kojestarija su uvek zvucali bas onako "napucano", da ne kazem "nark.no" sto voli da kaze nas dragi prijatelj Lotke.

Otud' moj komentar za test CD sto naravno da nije apsolutno tacno. Bila je vise kao opaska za mnogobrojne nama znane audiofile koji imaju sisteme od 3-5k+ eura vrednosti sa 4-5 komada takvih CD-a u celokupnoj svojoj kolekciji.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Odlican linak, a?

Informativno - da. :)

Medjutim, ti dobro znas moju zonu interesovanja. :guitarplayer:

 

U to ime evo jedne odlicne rock grupe iz Deotroita. Radi se ( naravno ) o 1970 god. "Crna smrt".

Kuriozitet vezan za ovu grupu je da su bili prvi "crni" rock band. :thumbsup:

 

 

Ozbiljna preporuka. :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...