Jump to content

Obavezno štivo za slušanje


Preporučeni Komentari

Naravno da ne. Jedino mesto gde sam našao i to vinil rip je korejski sajt gde nema šanse da se registruješ ako ne umeš da čitaš njihovo pismo, naime, veoma mudro su sav vitalni tekst potreban za registraciju stavili ne kao text nego kao sličice pa ne može ni okolo-naokolo da prevedeš da bi znao gde šta da upišeš...

Mene devastira činjenica da Jose Feliciano ima jedno desetak svojih plus sijaset raznih kompilacija i ni na jednoj, ama baš ni jednoj ove pesme nema... Daklem, ko ima ovaj LP, bolje da ga dobro čuva... (izdanje Jugoton/RCA)

ima ga tu i tamo u kompresovanom formatu...

Imam ja kasetu "neki tamo HITOVI" original pa mogu pronaći i skinuti to sa Nakamičijem ako nekome ono BAŠ jako treba  :whistle2:

samo moram naći vremena za tu akrobaciju jer niti znam tačno gde su te kasete niti gde se pesma nalazi (ima spisak samo na

par kaseta jer sam ih negde tokom 40tak godina pogubio).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 4.4k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Sto? Nista mu se ne moze desiti?Ovaj drugi je proizveo Steinberg, high end firma za audio sw i hw.Www.steinberg.net

 

ima taj  "drugi" na KP. Kod nekoga ko se identifikuje sa "Bane" iz Niša...  cena sitnica, 50 ojra... khm...  :)

Meni nije neophodno da to radim, ja kupio na limundu (gorespomenuti album od J. Feliciana) ploču u odličnom stanju za 150 dindži - niko se drugi nije javio tj licitirao...  :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima taj "drugi" na KP. Kod nekoga ko se identifikuje sa "Bane" iz Niša... cena sitnica, 50 ojra... khm... :)Meni nije neophodno da to radim, ja kupio na limundu (gorespomenuti album od J. Feliciana) ploču u odličnom stanju za 150 dindži - niko se drugi nije javio tj licitirao... :D

Lepo je to što kupiš ploču na limundu samo nikada ne znaš kolko je očuvana jer je tu gomila prevaranata i onih što skupljaju tuđe smeće pa to onda prodaju. Meni su stigli par puta "neki vinili" koji sam zbog smrada odmah bacio u smeće a bilo je i onih ploča koji su u lepom stanju ali se nisu mogli preslušati pa su takođe završili u kanti! Verovatno se zato niko drugi više ne javlja na takve aukcije...Drugo, kvalitet ploča kupljenih u inostranstvu i domaća izdanja ne bih ni da komentarišem jer svi znaju da je ogromna zato sam i pitao za flac :-)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Drugo, kvalitet ploča kupljenih u inostranstvu i domaća izdanja ne bih ni da komentarišem jer svi znaju da je ogromna zato sam i pitao za flac :-)

 

Vid' za tih 150 dinara ili sam super prošao ili nisam - za cenu kutije duvana imam ploču sa sve slanjem do mene. Album nikada nije objavljen u CD formatu, samim tim, najbolje što bi eventualno mogao naći na netu je vinil rip a to što ima je sve mp3 a to može ali je malo neozbiljno - pogotovo s obzirom na cenu ploča...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vid' za tih 150 dinara ili sam super prošao ili nisam - za cenu kutije duvana imam ploču sa sve slanjem do mene. Album nikada nije objavljen u CD formatu, samim tim, najbolje što bi eventualno mogao naći na netu je vinil rip a to što ima je sve mp3 a to može ali je malo neozbiljno - pogotovo s obzirom na cenu ploča...

Kako se zove taj album?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Đaba kad nema nigde da se kupi...

Kako nema? Evo 5 albuma a sada već svi imaju i Paypal kod nas pa samo treba prebaciti malo para sa računa i poručiti:

http://www.ebay.de/sch/i.html?_trksid=p3984.m570.l1313.TR0.TRC0.XJose+Feliciano+-+Souled&_nkw=Jose+Feliciano+-+Souled&_sacat=0&_from=R40

:wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

znaci, neverovatno iznenadjenje sam doziveo kad sam cuo ovaj cd

pobednici x factora za 2011 izbacili su ove godine svoj drugi album i po meni oduvali savremenu pop scenu

sjajno pevanje, odlicne pesme i apsolutno briljantna produkcija su preporuka i za ozbiljnije slusaoce nego sto je tinejdz populacija.

 

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...