Jump to content

D class


Sync

Preporučeni Komentari

Cena za T94-2 je oko 2 eur ovde podrazumeva se da je proizvodjac micrometals ,sto znaci da nije kopija .Za T106-2 je ista cena . Jedino sto jos neznam je cena transporta do Srbije jer ne mogu da nadjem tezinu za jezgro .Jezgra se porucuju i rok isporuke je 4-5 dana.Ako neko zna tezinu to bi mi nam jako pomoglo da se sazna definitivna cena u Beogradu za jezgra.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Dosao je i taj dan, koncano.... :)Plocice su stigle u beograd posle ravno 2 1/2 nedelje putovanja po belom svetu od Shenzhena do Beograda.Ja se izvinjavam za kasnjenje.Plocice ce biti prosledjene do sync-a pa ce on da vam podeli .Finalna cena u Bgd je 9.5 eur kom. Ako ima troskova Slanja po srbiji to je dodatno na ovu cenu.Nadam se da mi ne zamerate na kasnjenju.Pozdrav iz daleke , ali prijateljske Kine :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dosao je i taj dan, koncano.... :)Plocice su stigle u beograd posle ravno 2 1/2 nedelje putovanja po belom svetu od Shenzhena do Beograda.Ja se izvinjavam za kasnjenje.Plocice ce biti prosledjene do sync=a pa ce on da vam podeli .Finalna cena u Bgd je 9.5 eur kom. Ako ima troskova Slanja po srbiji to je dodatno an ovu cenu.Nadam se da mi ne zamerate na kasnjenju.Pozdrav iz daleke , ali prijateljske Kine :D

:cheers::respect: Iz prijateljske :) Kine stigle pločice, a ne može jedan pišljivi par Deltalite iz Nemačke već 3.5 meseca :dubbio: 'Bem ti Srbiju i domaću poslovnost...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prsluče trenutno može da mi pukne jedino od kijanja... Od ponedeljka sam na bolovanju. Nešto me uhvatila neka prehlada...Ali to me ne bi sprečilo da odem po svoje Deltalite samo kad bi me više pozvali :crazyrocker:Za Wurth, ništa još od onog mejla. Čim stigne, šaljem ti :good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napreduje teretana a? :assshake:Nego ima li vesti o wurth kalemovima?

Prsluče trenutno može da mi pukne jedino od kijanja... Od ponedeljka sam na bolovanju. Nešto me uhvatila neka prehlada...Ali to me ne bi sprečilo da odem po svoje Deltalite samo kad bi me više pozvali :crazyrocker:Za Wurth, ništa još od onog mejla. Čim stigne, šaljem ti :good2:

Ево их...тетке..седе на клупи и ћућуре око гоблена..пих! Накривим вам капу! :wave:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigle prigušnice... Na žalost samo 5 komada od traženih 10, tako da za sada imam samo za jednu pločicu. Barem sada imam mere za jezgro, broj namotaja i debljinu žice pa ću se snaći već nekako da namotam još 3...post-117-033516300 1285322454_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...