Jump to content

D class


Sync

Preporučeni Komentari

Napisao mu al nije odgovorio...moguce da je vec zbrisao sa posla.Meni nije frka da kupim burgiju al nemam stativ za bijaks...a tu malo ako poleti, ode sve po k....Tako da rucno cu morati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kakav crni biaxbiax je flexi sajla sa futerom na krajupod mus ili modelarska busilica ili "dremel" na stalku ....... iako je danas "dremel" naziv za midi busilice kao sto je penta (volvo) naziv za vanbrodski motor :Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

E moj drugar Miki je gitarista i pricao sam mu o ovoj temi,njega zanima naravno gitarsko pojacalo u d-klasi...praticemo temu...http://classdaudio.com/index.php/class-d-audio-amplifiers/home-and-pro-class-d-audio-amplifiers/600w-class-d-power-amplifier.html , evo ovi rade nesto tako...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ti ameri isto rade taxasovu evaluacionu plocicu 1:1. Ako ti prijatelj zaista ne misli da se zeza sa ovim...ta cena je ok...posto texas trazi preko 400$.Ja i dalje cekam da vidim sta i gde za pcb...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kolega andrics se kod kineza raspitao za izradu originalnih texas evaluacionih plocica.Izadje 9 EU jedna plocica za prvih 6 kom. Pa ako je nekome interesantno nek se prijavi sto pre. Nace se i koji tas5630 kod mene na poklon.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kolega andrics se kod kineza raspitao za izradu originalnih texas evaluacionih plocica.Izadje 9 EU jedna plocica za prvih 6 kom. Pa ako je nekome interesantno nek se prijavi sto pre. Nace se i koji tas5630 kod mene na poklon.

Da li se pravi spisak ili na PP?1 komad.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da ne quotam - lezim a kucam na lapu (sto mrzim) kontavajte i ZM +1 , ako nije kasno da se regulise posle 20-25. om do 08. nisam preterano pokretan , a od tad sam na GO

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E jesi blesav... Koj ce mi 6 komada? To sam ti rekao da je osnovna kolicina koju treba da narucimo...Sync 3 komadakan042 1 komadMladen 2 komada

E, pa nijesmo osnovci pa da naručujemo osnovnu :buehehe: A, što zna ja :scratch_head:

kuj ti taj Mladen ?:buehehe:

Ma tamo neki blesav skroz i lud pomalo i ponekad i ponegde. Pa da :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne bi ja ovo prijavljivanje ostavio duze od kraja ove nedelje. Da javim Andricu sto pre da pokrene izradu. Taman ces se Sale pridici...Sync 3 komadakan042 1 komadMladen 2 komadaUkoceni 1 komad

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...