Jump to content

D class


Sync

Preporučeni Komentari

Nesto sam ih i ja gledao sinoc...ne podudara se to sa texasovim pdf o potrbnim. Ove imaju 12 a texas kaze 29 namotaja. Isti je materijal jezgra, micrometals, crvena sa belim obodom. Ove nase imaju vecu induktivnost, al sam citao da je to i pozeljno...7uH je minimalna radna, sve ispod toga nije ok.

TIC-INDC-026(1 00).pdf

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sync, s obzirom da su jezgra kako treba, a da su nas jeftino koštala :Viannen_loungelizard: briga nas. Ja svakako moram da naručujem prigušnice za skretnice. Reći ću ovom da mi ubaci u paket i jedan manji kalem lak žice debljine 1.2mm, recimo 1mH (lupim). 2-3 evra košta, ne više. Imaćemo da namotamo mi sebi tačno kako stoji na TI i još da delimo po forumu da ispadnemo Džekovi :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jebeš lenjir. Kljunasto pomično merilo vlada :buehehe: Wurth koji imamo...Spoljni prečnik jezgra..... 23.5mmUnutrašnji prečnik jezgra.... 13.6mmŠirina jezgra............ 10mmJezgra sa Micrometals sajta za T94-2 ...Spoljni prečnik jezgra..... 23.9mmUnutrašnji prečnik jezgra.... 14.2mmŠirina jezgra............ 7.92mmŠirina nije ista dok je ovo ostalo podnošljivo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sync... Da ideš ti malo u peršun.Wurth koji imamo...Spoljni prečnik jezgra..... 23.5mmUnutrašnji prečnik jezgra.... 13.6mmŠirina jezgra............ 10mmOvaj PDF koji si dao za preporuku TI-a...Kod njih je prečnik cele zavojnice sa sve 1mm žicom tačno 25,72. Mi imamo golo jezgro prečnika 23.5... OVO JE OKKod njih je širina jezgra sa sve 1mm žicom 11.5, a naše jezgro je 10mm s tim što ni moj šubler nije baš tačan... OVO JE OKOstale mere sa Micrometals sajta su za sva jezgra ista.EDIT: Preteče me Deda, ali da... To htedoh reći. 'Be mi se i da maši za neku desetu negde... Bitno nam je sledeće...7μH / 5A / 30mΩ6 – 8 μH @ 0.1Vrms/10kHzJedino što se menja je što ću, kada budem naručivao zavojnice za skretnicu, da naručim kalem sa 1mm žicom, a ne sa 1,2mm žicom :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sale vidi se da nisi zalazio u D class deo velikog foruma :to_become_senile: I te kako je bitno koja je mesavina kalema... :pioneer: Mlajo ja sam to i narucivao po spoljnom precniku cele zahebancije. Al dok nije stiglo nisam imao uvid dal je to potrebno jezgro, tj dal su to te boje jezgra. Zato sam ti i naknadno rekao da narucujes...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hoćeš da kažeš da su kod mene jezgra prave veličine, a kod tebe ne ???More sunac li ti gleđosan... Ima da namotavaš 1mm žicu na to jedno 29 puta i da pevaš od sretje :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sinoc sam samo skontao da imaju upola manje namotaja...na 'istom' jezgru.

Bem ti, sve kleštima treba da izvlačim iz tebe. Mogao si odmah to da kažeš, a ne da me teraš ovako bolesnog da sam razmišljam :rofl:Evo, lepo me glava zabole ...JAoooj, idem da stavim kafu... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zna deda da se ja sprdam sa njim...Taj dok ga ne nacepis nece se podici da iscupa par kalema razlicitih smesa, namota i premeri.

Ћути мени шаље ЗВ. карту..........................., заборавио сам дал' је било у овом или прошлом веку!Са' ш да видиш  :Viannen_loungelizard:.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...