Jump to content

Panasonic Elko


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 266
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Hvala na odugovlačenju. Nisam se skroz oporavio, ali dobar sam za 16 komada :clapping:Kan042 8komChakey 16komdj.nik 8komVjauk 8komBoban 8komweiss 20komsipi 4 komLeonardo 8komGlogov_Kolac 10 komzek 8 kompile 8 komMISA 8 komStein 16 komukupno 130 komada

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cepidlako ni jedna :buehehe:Narucuje se i pice i klopa i ostale narudzbine a samo poruke su predmet porucivanja, kao na primer - porucio ti Aca da ne zajebavas :frusty:

Kod mene u kraju se to ne zove cepidlaka no picajzla... Odo da spavam mrtav sam!!! Sutra mi dolaze neki Kongoanci ... Ako prezivim ovu nedelju bice super!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kod mene u kraju se to ne zove cepidlaka no picajzla... Odo da spavam mrtav sam!!! Sutra mi dolaze neki Kongoanci ... Ako prezivim ovu nedelju bice super!

Paz' samo da nisu Somalijci... Jes' slabo gađaju ali ih kao prvo ima mnogo a drugo, imaju municije na pretek... (Black Hawk Down)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kan042 8komChakey 16komdj.nik 8komVjauk 8komBoban 8komweiss 20komsipi 4 komLeonardo 8komGlogov_Kolac 10 komzek 8 kompile 8 komMISA 8 komStein 16 komMikorist 4 komAko vam nije tesko molim vas da turite po plusic pored vaseg cijenjenog Nick kako bih znao da ste jos zainteresovani, jerbo se ovo oduziloooooo. U ponedeljak saljem upit i odmah potom dobijate info koliko para je komad a zatim i finalno izjasnjavanje o tome dal ste jos u igri ili ne!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...