Jump to content

Panasonic Elko


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 266
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

i ja sam zainteresovan za 8 komada

Ljudi spisak se pravi tako sto kopiras sve one do sada koji su se prijavili i dodas sebe. Ovako gubi sportski smisao!!! Ispada da moram ja da precesljavam postove ne bi li sakupio ko kolko hoce!!!dakle Kan042 8komStein 32kom pa se dodajte...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ljudi spisak se pravi tako sto kopiras sve one do sada koji su se prijavili i dodas sebe. Ovako gubi sportski smisao!!! Ispada da moram ja da precesljavam postove ne bi li sakupio ko kolko hoce!!!dakle Kan042 8komStein 32kom pa se dodajte...

Dakle, slusajte kako Aca kaze inace nista od kupovine. Covek nam cini lavovsku uslugu ve
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hoce li se ovaj put ici na 35V i stanu li takvi na uradene PSU plocice?

Plocice koje je Zocky radio "trpe" 30 i 35mm precnika. Meni odgovara i 25 i 35V napon, kada nas se skupi dovoljno, mozemo odluciti sta vecini odgovara i ako i manjina prihvati, resavamo.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kan042 8komStein 32kom slatkia 16komChakey 8 komDavor 8kompile 8komsve ukupno za sada 80 komNemam pojma koj ce mi, :thumbsup: neka ih, nece se baci.Svakako na 25v, jer i ako budem nesto pravio, nece ici preko 20-22v

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kan042 8komStein 32komslatkia 16komChakey 16 komDavor 8kompile 8komsve ukupno za sada 88 komHvala care aco sto ci me se setio... :thumbsup: Meni bi vise odgovaralo na 35V , volim da ima vise, al bi se provukao i sa ovih 25V a i nije velika razlika (4 USD naspram 3 USD)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...