Jump to content

Panasonic Elko


stein

Preporučeni Komentari

fale mi jos Panasonici - POMAGAJTE - za napajanje i jos koja sitnica...

Sto se mene tice, mogli bismo da uzurpiramo Joketellera (CarAca) pa da opet napravimo grupnjak... Pitanje je da li se moze skupiti 200 komada u narudzbu... Premalo nas je ako ce se svako zadovoljiti sa po 4 komada... (za to treba 50 zainteresovanih, a toliko ih nece biti...) Ja bih opet utrcao u nekih cca 100 evra troska (to je prosli put bilo 32 komada 33mF/25V), pretpostavljam da ima jo
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 266
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Meni ne gori pod nogama, ali posto vidim da ima interesenata a da ne zagadujemo previse, evo prostora za dogovor o tipu, gabaritima, naponima, kapacitetima filtarskih kondenzatora.Sto se mene licno tice, odgovara mi opcija 25V i/ili 35V reda velicina od 15 do 33mF ... Kod DigiKey je najbolja ponuda cene na narudzbu reda 200 komada, plocica za PSU ima par komada zaostalo od prethodne kupovine a posto ima i filmova, nije vise problem naruciti ukoliko zatreba.Pa onda, izvolite... :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

znam da je i Mika zainteresovan za tisucu komada koje ce sve da strpa u mini babel ;Car je upravo savatan kao prisutan na vorumu :thumbsup: vratio se sa studiopivskog poslovnoga putesestvija

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eto me sa Zlatibora koji stalno pita Taru, pa vako stoje stvari... Nekad stoje a nekad i ne!Dakle imadem neki visak PANA 33000 25V od proslog GBa, koji cu rado otudjiti za neku nadoknadu.. Kolko bejase ona cena kad smo ondak GBejali? 2.6 - 2.7 + Pivo po kondenzatoru (na ime lezarine :thumbsup: ) ili nesto vise ne secam se?Sto se tice nove nabavke javljajte se pa pravite spisak i na kraju mi isporucite spisak i ja cu da delam.P.S. Stigli CSovi u Srbiju... Sutra-prekosutra bi trebalo da su kod mene...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

znam da je i Mika zainteresovan za tisucu komada koje ce sve da strpa u mini babel ;Car je upravo savatan kao prisutan na vorumu :buehehe: vratio se sa studiopivskog poslovnoga putesestvija

Pa da nebi gurnuo tisucu - a i ne moze na toliko mali prostor - porastao mi je apetit...Nije me briga i na komad da uzimam (na komad 4 kom. dodje 32$ - da ga ebem) ....Dakle meni treba 4 x 47.000 mF / 25v Panasonic Elkoako mogu da stanu na onu nasu PSU iz GB - Iako je MINI Babelhocu da bude MAX....Ako ne mogu da stanu na plocicu onda se pridruzujemklubu 33.000........ :thumbsup::rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa da nebi gurnuo tisucu - a i ne moze na toliko mali prostor - porastao mi je apetit...Nije me briga i na komad da uzimam (na komad 4 kom. dodje 32$ - da ga ebem) ....Dakle meni treba 4 x 47.000 mF / 25v Panasonic Elkoako mogu da stanu na onu nasu PSU iz GB - Iako je MINI Babelhocu da bude MAX....Ako ne mogu da stanu na plocicu onda se pridruzujemklubu 33.000........ :thumbsup::buehehe:

Mikorist i Hifish mogu da racunaju na 12 komada od mene ili ti me posto mi je nesto preostalo od GBja cijena sitnica...Ako bejahu 3.3 evo zaokruzicu na 3,5 (nadam se da ima negde pivo za 0.2 evra, a ako nema doplaticu) da bude lakse za racunjanje.Dakle Mikorist => 4 x 3.5 = 14 evara i Hifish => 8 x 3.5 = 28 evara.Posaljite mi na PM adrese da vam spakujem i troskove placate po preuzimanju (Mikorist moze i face2face jerbo je u Beogradu).
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mikorist i Hifish mogu da racunaju na 12 komada od mene ili ti me posto mi je nesto preostalo od GBja cijena sitnica...Ako bejahu 3.3 evo zaokruzicu na 3,5 (nadam se da ima negde pivo za 0.2 evra, a ako nema doplaticu) da bude lakse za racunjanje.Dakle Mikorist => 4 x 3.5 = 14 evara i Hifish => 8 x 3.5 = 28 evara.Posaljite mi na PM adrese da vam spakujem i troskove placate po preuzimanju (Mikorist moze i face2face jerbo je u Beogradu).

imas PM :thumbsup:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...