Jump to content

Panasonic Elko


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 266
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

.. Jes' da Stein-a najvise boli, al' pao dollar od onomad... :buehehe:Ne kaze se boli nego zabole... :thumbsup: Bilo bi lepo da mozemo da kupimo u nekoj boji osim crne ili serpa-plave...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kan042 8 komStein 32 komslatkia 16 komChakey 16 komDavor 8 kompile 8 komdj.nik 8 komVjauk 8 komsve ukupno za sada 104 kom( ZM nadobacio za najnovejseg clana Vjauk-a ; iz neznanih razloga imao problema pri registraciji , pa sam ja to obavio .... :thumbsup: )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kan042 8 komStein 32 komslatkia 16 komChakey 16 komDavor 8 kompile 8 komdj.nik 8 komVjauk 8 komsve ukupno za sada 104 kom( ZM nadobacio za najnovejseg clana Vjauk-a ; iz neznanih razloga imao problema pri registraciji , pa sam ja to obavio .... :thumbsup: )

Zen-juce sam se cuo sa Vladimirom i u dogovoru s njim sam porucio onih mojih 8 kom za njega...Ali ako se registrovao onda ok.Mali edit...Kan042 8 komStein 32 komslatkia 16 komChakey 16 kompile 8 komdj.nik 8 komVjauk 8 komsve ukupno za sada 96 kom
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nedelja...Ko sto reko, slusao danas kod Zocky-ja F5... Ja ne bih te kondove... Fin je to amp, ali eto zadesilo se da imam doma bolji :huh: poz

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zen-juce sam se cuo sa Vladimirom i u dogovoru s njim sam porucio onih mojih 8 kom za njega...Ali ako se registrovao onda ok.Mali edit...Kan042 8 komStein 32 komslatkia 16 komChakey 16 kompile 8 komdj.nik 8 komVjauk 8 komsve ukupno za sada 96 kom

Ajd jos neko da odustane sa 8 komada pa da bude lepa okrugla cifra za druga Tita!!! U preferansu znana kao orlova muda!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

sto se mene tice narucuj dok se jos secam sta sam hteo da radim sa njima

Ali bez mene, ja sam zaboravio šta sam hteo s njima :P Kan042 8 komStein 32 komslatkia 16 komChakey 16 komdj.nik 8 komVjauk 8 komMLAVA 8 komsve ukupno za sada 96 kom
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja znam šta sam hteo, samo ne znam kada ću. Nije reč o lovi, reč je o voltaži protiv određenog pojačala... Sa F5 sam dobar na 25, sa Alephom 5 ili Krellcom moram ići na 35. F5 već imam, štaviše, imam ih više, a ovo ostalo... hmm... trenutačno sam sav u sabvuferu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ajd ljudi samo vec jednom recite koliko vas je i koji kondenzator da narucim! 35 ili 25V Inace cu zovem sumara da sredi stanje! :P

Valjda je ovo zadnje stanje. Koliko se sjećam prevagnuo je radni napon 35V.Kan042 8 komStein 32 komslatkia 16 komChakey 16 komdj.nik 8 komVjauk 8 komMLAVA 8 komsve ukupno za sada 96 kom
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...