Jump to content

Panasonic Elko


stein

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 266
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Hemti! Šta ste se odjednom popištoljili! :assshake:

To izgleda dođe u talasima... Prvo svi navale pa onda poneko završi i onda duga psihološka pauza... Onda opet dođe talas... i tako... Fazon je u tome da i ja upravo pripremam teren da ukutijam onaj prvi F5 sa Borkovom pločicom (sa sve već skoro istim delovima, osim filtracije, tu dolazi rokada, namesto ovih od 50 i 63V dolaze 25V Panasonici a ovi prvi idu za Alefa petaka...) Elem, možemo opet da prođemo kroz gradivo... Ima OVDE desetak stranica koječega...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo racunam i tebe znaci ostadose mi samo 4 komada 33000/25... kao i 4 kompleta za F5 kojeg cu najverovatnije da otudjim! Evo ko je zainteresovan, ustupam komplete za F5 i to 4 komada! Cijena sitnica... sabracu, oduzeti, podeliti i pomnoziti pa cemo videti kolko me sve iznelo po raznoraznim GBovima! Jebiga nemam vremena da skrpim ove uradke i da ih skutijam.

Hvala,javite kada ste raspoloženi za slanje.Pozdrav
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Narode koji narucivashe one kondenzatore... A bogami i TDAove! Cast mi je objaviti da su pristigli u zemlju Srbiju te da cemo uskoro morati da ih platimo! Sto znaci saljite lovu cim prije da ne bih bankrotirao!

Aco, jel' isti onaj racun u Intesi sto je bio i za CS8416? (isporuka u Tramvaju, razume se :) )
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

care moze li samo iznos za TDA. Jel ono bese 18 za 10 komada?Koliko znam ja nikom nista ne dugujem. jel Branko konstatovao onih 500 dindzi iz Sombora da je od mene za stampaljku za DAC? Da ne ispadne nes[porazum jer je stampaljka kod Cara

Dakle ja sam Branku uplatio svotu za sve plocice od DACova ... tako da te duzim za cenu plocica, takodje TDA je na spisku ali na zalost nije ostala ta cena nego se cena moze videti u postu za CS...@Sipi jeste Sipi ostade mi taj isti Intesin racun, kao i navika da pijem crno u Tramvaju! :) :) :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

od sada i ubuduce - prijvljujem se za svaki GB , sa enormnom kolicinom jedinica ;cena za mene - dzaba , samo zato sto sam zakinut i ne mogu da preuzimam licno , uz obavezan kazneni ritual :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dakle ja sam Branku uplatio svotu za sve plocice od DACova ... tako da te duzim za cenu plocica, takodje TDA je na spisku ali na zalost nije ostala ta cena nego se cena moze videti u postu za CS...@Sipi jeste Sipi ostade mi taj isti Intesin racun, kao i navika da pijem crno u Tramvaju! :) :) :)

Znaci da ja dva puta placam istu plocicu jer sam Branku uplatio na racun 500 din. za plocicu a tako je Branko rekao.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stanje za 33000/35:+ Kan042 8kom 41.04 uplatio+ Chakey 16kom 82.08+ dj.nik 8kom 41.04+ Boban 8kom 41.04+ weiss 20kom 102.6+ sipi 4 kom 20.52+ Leonardo 8kom 41.04+ Glogov_Kolac 10 kom 51.3 uplatio+ zek 8 kom 41.04+ MISA 8 kom 41.04Stanje za 33000/25 Stein 16 kom 52.8 gidjga 4 kom 13.2

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...