Jump to content

DIY system by Stein & Co.


stein

Preporučeni Komentari

U ponedeljak, kada se budem vraćao sa posla, svakako ću proći pored Artista pa ću pitati da li ima i koliko komada ako vas zanima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Možeš, ako te nije mrsko. :)Ja planiram jednog još i još jednog za prijatelja :) Drugi za sebe zarad mrcvarenja i prerade, ali da ne ostanem uskraćen za novostečenu sreću dok se onaj drugi prerađuje (što sudeći po gabaritima delova sa kojima se treba boriti neće biti nimalo lako)...Evo kako izgledaju neki od delova...post-13-0-33525500-1299967513_thumb.jpgpost-13-0-52908000-1299967521_thumb.jpgpost-13-0-24102700-1299967585_thumb.jpgpost-13-0-20618700-1299967593_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Нашао сам два дилера локално. Оба траже 300+€ за SRC2496. Бре.

Prošle godine sam ih našao u Makedoniji za duplo manje para, nisam kupio bili su skuplji nego u Srbiji.Nego jel prihvata 192/24 posle zamene čipa za noviji ili treba i risiver da se menja?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8420 podrzava do 96KHzteoretski se moze zameniti sa 8416 , ali nisam stavio pred sebe odstampanu semu SRC-a , te datasheete jednog i drugog receiveraono sto vidim na brzaka je da nisu pin kompatibilnito zahteva malo vise vremena , kao i neophodnih testova in vivoVlada jeste menjao u svom DX-u DAC chipove - naravno da je stavio 396 umesto 4393 , ali sam siguran 99% da se nisu bavili zamenom risiveramislim da se ta informacija , i sire , moze naci u temi - unazad

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

.....mislim da se ta informacija , i sire , moze naci u temi - unazad

naravno - u temi o SRC 2496 ; ja pomesah malo gde odgovaram ........@ Sir ......ja ne znam - samo odgovaram sta je covek pitao ........ meni zasad i 44.1 dosta
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 months later...

Normalno, nije još gotovo, ali počinje da liči na ono što smatram da je respektabilni sistem... post-13-0-34724400-1315660468_thumb.jpg Trenutačno Sony gura Alfe a Bastard elektrostatike. Ispred je tek skockana skretnica a izvor je Acoustic Advance MCD 203MkII. Basa, da ne ureknem, definitivno ima u izobilju. Kako u dubinu, tako i da prodrma nameštaj. Imam još neke neraščišćene račune sa problemom kada se na izlaz niskog propusta veže nebalansirani amp, ali sam mu delom došao glave...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...