Jump to content

DIY system by Stein & Co.


stein

Preporučeni Komentari

Sad tek shatam puno značenje termina "rezolucija" o kojem pričaju razni "stručnjaci"... Nisam ni znao do sada koliko je ima na CD pločama koje sam mislio da znam napamet... :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kazem ja tebia tek kad se uradi sto treba da se uradi ..... :buehehe:onda ces da kupis jos 3 kom - da i u WC imas jedan :sarcastic_hand:usput - Fikus ima nos i njuvalo ..... al' su mu resenja budibogsnama

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jos ce Fikus da ispadne u pravu.

Ne bih ja ni upsemplovao da tamo nisam pročitao. Sad, koliko je u pravu, ne znam, ali sa ovako podešenim DACom, razumem šta je Sipi mislio kada je nahvalio Zolikine elektrostatike... Dakle, jesu sposobni za neočekivano mnogo, ali ništa ne vredi ako se to ne doturi do njih... Zen, što se tiče kombinacije za 12BH7+ECC88+405... majko mila, da sam znao ranije, ma samo bih to, ma i na lebac bi ga mazo! Ma i sado mazo... i u kupatilo jedan!
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako imas optiku - imas i koaxoptika je jos jedan korak/stepen posle koaxa

Ako imam šemu, može li se dobiti asistencija da se kaže sec tu i tu i odatle RCA? Pliiiz? :angel0:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

......Zen, što se tiče kombinacije za 12BH7+ECC88+405... majko mila, da sam znao ranije, ma samo bih to, ma i na lebac bi ga mazo! Ma i sado mazo... i u kupatilo jedan!

kupi 10 kom DN2540
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U mađarskoj je oko 230€ (zato ih valjda još uvek i ima na lageru) a na listi Behringera, za Makedoniju je predstavnik slovenačka firma koja iskazuje nula pogodaka na upit o proizvodu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U mađarskoj je oko 230€ (zato ih valjda još uvek i ima na lageru) a na listi Behringera, za Makedoniju je predstavnik slovenačka firma koja iskazuje nula pogodaka na upit o proizvodu...

Нашао сам два дилера локално. Оба траже 300+€ за SRC2496. Бре.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...