Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Autoškola + žena = instruktor očajnik :frusty:

Tesko je sa njima. :crazyrocker: Ja sam relativno kasno polozio vozacki i nekako odmah posle polaganja se upoznao za zenskom koja je imala vozacku 5 godina i promenila 7-8 automobila. Kada smo prvi put krenuli njenim kolima, bez reci mi je dala kljuceve i sela na suvozacko mesto. Kada sam je pitao zasto tako, odgovorila je "Jeste da sam ja presla mnogo vise kilometara, ali ti vozis bolje od mene" Retko iskreno, zar ne?Moja sadasnja zena je dobila priliku da vozi kola samo kada sam bio na pregledu kod lekara koji se radi pod anestezijom. Posle nekih 200 metara voznje mi je pukao film i onako poluonsvescen sam joj oteo volan iz ruku.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Amy je samo učvrstila moja pređašnja iskustva sa Borom i Tifom i sličnima. Pijana svinja je pijana svinja. Zato i ne idem na koncerte...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tesko je sa njima. :crazyrocker: Ja sam relativno kasno polozio vozacki i nekako odmah posle polaganja se upoznao za zenskom koja je imala vozacku 5 godina i promenila 7-8 automobila. Kada smo prvi put krenuli njenim kolima, bez reci mi je dala kljuceve i sela na suvozacko mesto. Kada sam je pitao zasto tako, odgovorila je "Jeste da sam ja presla mnogo vise kilometara, ali ti vozis bolje od mene" Retko iskreno, zar ne?Moja sadasnja zena je dobila priliku da vozi kola samo kada sam bio na pregledu kod lekara koji se radi pod anestezijom. Posle nekih 200 metara voznje mi je pukao film i onako poluonsvescen sam joj oteo volan iz ruku.

Moja vozi prilično dobro. U stvari, bolje od mnogo muškaraca, ali su moji kriteriji, vjerujte višlji nego što mislite.Zašto je tako? U prvom redu jer ju to zanima, a drugo - ipak sam ja licencirani instruktor vožnje. ;)Od početka sam ju forsirao da vozi i stalno korigirao rad ruku i nogu, položaj u sjedalu, upravljanje, rad motora. Nije mi bilo teško tražiti da se zaustavi i priječi na vozačko mjesto, te uživo pokazati što želim i onda tražiti da ponovi. Prilično dobro iscrtava putanje kroz zavoje, mijenja brzine pravovremeno i prestrojava se logično pred skretanjem...Jednom prilikom je hitno trebala radi posla u Zagreb i tražila da ju odvezem - e, baš sam tako nešto čekao!Pokazao sam joj ključeve na ormariću i rekao da joj je rezervar pun.Nakon drame kako će se sve sjebati jer sam ja lijen voziti (ljudi, ja i dan danas nakon više od 500 000 km uživam u vožnji!) je bila prisiljena otići sama. Tada je imala tek 4 mjeseca svoju vozačku.Nakon toga je sve bilo lakše! Sada je luda za volanom skoro kao i ja. (nedavno me pitala mogu li se ugraditi sjedala koja imaju jače profilirane bokove!!! Luda žena!)Jesam li gubio živce na početku? Naravno da jesam i posve razumijem zašto neki muškarci polude, ali da sam tako postupio svaki put nikada se ne bi osamostalila za volanom.Još uvijek joj držim lekcije dok vozi, ali sada su to već stvari koje daleko prelaze potrebe prosječnog vozača u prometu.Tko još ženu odveze na prazan parking kada padne snijeg da ONA izokreće auto pod ručnom i da osjeti što se događa sa vozilom (u koliko toliko kontroliranoj situaciji)? :crazyrocker: Ne postoje ženski i muški vozači - postoje dobri i loši vozači. U našoj kulturi se žene nerado zainteresiraju za takve tehnike jer to nije, jelte, ženstveno, pa zato i manje voze i zbog nezainteresiranosti niti ne nauče.I za kraj da ne ostane krivi dojam - nije riječ u brzini nego u kontroli i svijesti o promjenama u okolini, te njihovim predviđanjima. Brzina ubija....zato što se gubi kontrola.P.S. Da je bila ovakva dobila bi zabranu biti i na suvozačevom sjedalu! :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...