Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

...Pijana svinja je pijana svinja. ...

Nemoj tako - treznih, finih i dobrih ima k'o krivih drva, a onaj glas je jedan. Jebote, ona uzme najbezvezniju meketavu pesmicu na svetu (will you still love me tomorrow) i kad je ona otpeva meni koza na ledjima bude najezena nedelju dana...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 6.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Nemoj tako - treznih, finih i dobrih ima k'o krivih drva, a onaj glas je jedan. Jebote, ona uzme najbezvezniju meketavu pesmicu na svetu (will you still love me tomorrow) i kad je ona otpeva meni koza na ledjima bude najezena nedelju dana...

Pitao bih te šta bi ti se naježilo da ti se sa bine ispovraća u krilo... :bad:(sorry - tast mi je notornjak, danas smo mu išli na rođos, 67, a u njemu već krišom naliveno pola kile rakije - imam tešku averziju prema narkosima i alkosima)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemoj tako - treznih, finih i dobrih ima k'o krivih drva, a onaj glas je jedan. Jebote, ona uzme najbezvezniju meketavu pesmicu na svetu (will you still love me tomorrow) i kad je ona otpeva meni koza na ledjima bude najezena nedelju dana...

Tačno je za glas. I meni trčkaraju žmarci kada čujem kako peva. Ali to nema veze sa profesionalnom muzičkom karijerom koja podrazumeva i koncerte. Ako ne može da ih odrađuje kako treba, neka batali. Većina ljudi ide svaki dan na posao, i moraju da dođu trezni i drug-free....za mnogo manje pare.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U jebote, al' ste vi neki nemci-japanci-puritanci... :buehehe:Meni je u celoj prici najzalije sto jadnica satra' sebe samu - al' takvi ljudi to rade sebi oduvek. Ni Mozart nije bio bolji, ni Hendrix...Secam se intervjua sa Dzenis kad je neki voditelj na TV-u pita sto nema momka, a ona kaze:"Pre sam mislila da je to zato sto sam ruzna, al' sam posle ukapirala da je to zato sto se napijem i spavam ceo dan a do tada druge ribe po'vataju sve momke pa za mene ne ostane nista... "

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tačno je za glas. I meni trčkaraju žmarci kada čujem kako peva. Ali to nema veze sa profesionalnom muzičkom karijerom koja podrazumeva i koncerte. Ako ne može da ih odrađuje kako treba, neka batali. Većina ljudi ide svaki dan na posao, i moraju da dođu trezni i drug-free....za mnogo manje pare.

Za ovo što kažeš nemam prigovora u karakternom ili moralnom smislu, ali...

Tko voli poslušati Hendrixa? A Janis? A Doorse? A Milesa? A ....

Glazba je ono zbog ćega sam ih uopće ikada primjetio. Nikada nisam ni tražio da itko od njih bude moralna vertikala društva.

Ako znam da nisu pouzdani za koncert, stavit ću CD ili ploču. Da to snime su imali dovoljno pokušaja da uspiju doći koliko toliko trijezni na snimanje.

Edit: Sipi, mi kao po dogovoru, ha? :buehehe:

I da, i ja osječam određenu dozu žaljenja kad vidim da se takvi ljudi uništavaju, ali to mora imati veze i sa njihovom emocionalnom žicom bez koje ne bi bili toliko dobri muzičari.

EDIT 2: Skoro zaboravih moje omiljene alkose - Pogues i Tom waits :buehehe:

Izmenjeno od zerowaf
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma, nismo mi u pravu, nego samo mislimo tako o muzičarima ili ćime god se bavio bilo koji talentirani čovjek. Ipak nekako uspijevam razdvojiti njihove izvedbe od njih samih.Suprotno od toga bi bilo da npr. M. Jacksonu osporavamo muzički i plesni talent zato jer je (ako stvarno je!) bio pedofil ili da diskvalificiramo Tuluza Letreka jer se ubijao mješavinom konjaka i absinta...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa i džim morison je dolazio na koncert urokan do bola, ali ih je odradjivao za pamćenje, o hendriksu, dženis, lu ridu, kleptonu...da ne govorimsreća da nisam išao da gledam pijanu glupaču, sigurno bih je gađao punom limenkom

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ali to nema veze sa profesionalnom muzičkom karijerom koja podrazumeva i koncerte. Ako ne može da ih odrađuje kako treba, neka batali.

Apsolutno se slazem.Nekada davno sam imao rok bend. Gitaru je svirao tip sa elektronike (Branko ga sigurno zna) koji je bio ultra mega giga talenat za muziku. Deda po majci mu je bio Carevac, majka zavrsila muzicku akademiju, brat svirao violinu i bubnjeve, sestra klavir a on obou, gitaru, klavir, sta se vec nadje pri ruci i da, pevao je veoma vrlo odlicno. Btw, kasnije je i on zavrsio muzicku akademiju.Pesme sam pravio ja. Dam mu tekst, otpevusim melodiju, ISPRICAM kako bi trebalo da izgleda solo i aranzman pa kazem "Ajde da probamo." Njegov odgovor je bio "Sta bre da probamo, sve mi je jasno, ukljuci mikrofone da snimamo" Snimci su uspevali iz prve.Svirali smo uzivo samo jednom, i to moj instrumental koji on nikada pre toga nije cuo. Naravno, bez probe. Bubnjeve je svirao njegov brat kome je to bilo drugi put u zivotu da sedne za bubanj.Zasto se nismo probili i postali poznati?Well, dogovorimo se za probu u 10 a on stigne u 3 popodne... I tako nekoliko puta. Ja na kraju digao ruke. Svirka za svoju dusu je jedno a svirka na koncertu za pare je drugo. To je posao, neozbiljnima tu nije mesto.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne rekoh da mjuz nije dobar. Samo rekoh da zato ne idem više na koncerte. A mjuz nije kriv i dobar je.

Ma tako je! Staviš CD kojeg su nekako uspjeli snimiti i eto mjuze!Uostalom, možeš li vjerovati da ovaj lik u mom potpisu (desno) radi nevjerojatne bajkove?! :crazyrocker::buehehe::friends:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma tako je! Staviš CD kojeg su nekako uspjeli snimiti i eto mjuze!

Uostalom, možeš li vjerovati da ovaj lik u mom potpisu (desno) radi nevjerojatne bajkove?! :crazyrocker::buehehe:

:friends:

Mmmm... za ovo pretposlednje nisam baš siguran... Mislim, bajkovi su mu blagi užas... Bar što se mog ličnog mišljenja tiče... Ja to probao da vozim. Može, ako me neko pogura da krenem. Ali.... Ako stanem, nix vožnja, samo guranje. Srednje uvo, ravnoteža, šta li je... :scratch_head:

Mislim, pazi, ovo, ko još pametan može da smisli ovakvu prednjicu... :sarcastic_hand:

Postavljena slika

Postavljena slika

Mada, ima ko misli i drugačije...

:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...